Tekil Mesaj gösterimi

Alt 18.10.07, 08:51   #128
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Her şey Doğan için
Önce Yanal, sonra Hagi... Kulislerdeki yeni isimler, Bordo-Mavililer'i ateşledi. Futbolcular, Doğan'a hem destek hem de galibiyet sözü verdi.
18.10.2007

Yönetim ***8216;devam***8217; diyor
Trabzonspor'da yönetim teknik direktör Ziya Doğan ile kongreye kadar bir ayrılık düşünmediklerinin altını ısrarla çizerken, kulislerde sürekli yeni isimlerin dolaşıyor olması sıkıntı yaratıyor. Önce Ersun Yanal, sonra da Hagi isimlerinin Bordo-Mavili ekiple anılması, takımdaki oyuncuları da harekete geçirdi. Hocalarının etrafında birleşen futbolcular, Doğan***8217;a hem büyük destek hem de Beşiktaş sınavı için galibiyet sözü verdi.

***8216;Sadece işimi düşünüyorum***8217;
Futbolcularının bu tavrı Trabzonspor***8217;un teknik patronunu çok sevindirirken; Doğan, yeni isimlerin telaffuzundan ise çok fazla etkilenmediğini vurguladı. Artık kulaklarını dış dünyaya kapamaya çalıştığını belirten Bordo-Mavililer***8217;in hocası, ***8220;Amacım işimi ciddiyetle, en iyi şekilde yapmak. Ekibimi de buna konsantre etmeye çalışıyorum. Saha dışındaki şeylerle uğraşmamak için ne gerekiyorsa yapıyoruz***8221; ifadesini kullandı.
Offline   Alıntı ile Cevapla