Tekil Mesaj gösterimi

Alt 28.09.07, 09:41   #46
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
siz bilirsiniz ben zati hatim degil tesbih cekelim selavati serif getirelim ama bu salavati serif bi kac sayi ile degil milyonlari bulsunnnn her salvati seriif efendimize bi gul olsun..dusuncem bu idi eyerki cuz okunmiycaksa herkes yani okumak istiyenler yasini serif okuya bilir bende arapcasida var ki arapca okumasinda az cok okuya biliyom yasini serifi hayirlisi olsun boyle olcagini en azinsan sizin estek verceni bilseydim ramazandan once acardim ama acikcasii pek umudum yoktu yine talep oldu ALLAH razi olsun sizden kardeslerim..sizi cok seviyom yazmiyandanda yazandanda ALLAH razi olsun..insallah seniye olmezde sag kalirsak okuruz ozaman kitabimda olur..

Dost bende sana sonsuz tesekur ediyom duacinim cunku bana en basindan destek verdigin icin hepinizin bu konu icin ozel dua listesi yapcam umarim onu hepimiz okuruz..
Seneye kıtabı hazırlayın cımcıme arkadasım..Estf..dogruda herzaman destekcı olurum herkse oyuzden tesekkure gerek yok..Dua için tesekkurler..İyi kalmanız dılegımle.....