Tekil Mesaj gösterimi

Alt 15.07.08, 23:33   #17
Mesale
O Artik Bizden

Mesale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 124
Tesekkür almis 27 -> 18 Konu

herkese selam

ben bu yaşıma kadar doğum gününü kutlayan bi insan değildim . yine de kutlamadım. buradaki bir çok arkadaşım , kardeşim de bilemz hatta doğum günümü. görüldüğü gibi ergin hariç .

bana doğum günü süprizi yapacağını biliyordum bi süre önceden ama bu konuyu açacağını hiç tahmin etmemiştim. çünkü buraya artık eskisi gibi çok uğrayamıyorum. ve çok da tanıdığım kalmadı. ama açtığı bu konu için tekrar tekrar teşekkür ediyorum ona çünkü farkında olmadan sadece bi doğum günü kutlaması değil bi rçok değişik duygu yaşattı bana.

beni sadece nick olarak tanımalarına rağmen doğum günümü kutlayan ve iyi dileklerde bulunan; Gamzeli38, gökhankayseri , SAHmerdan , sena , SkorP , leonking90 , masal_1 , Deep_Blue_sea , sempatik , eylül64 , 3838 arkadaşlara ve az çok bi tanışıklığımız olan ayben ve psikolok08 e da çok teşekkür ediyorum ve rabbım dileklerinizin kat be kat fazlasını size versin diyorum.

ayrıca buraya bi türlü bi şey yazamayıp beni telefonla arayan ve inanılmaz memnun eden, yada ona kardeşim demekten başka bi şey vermediğim halde ,elinde çiçekeler ve hediyeler gözünde yaşlarla kapıma gelen ve ablacım diyen, yada bu konuyu açmış olması yetmeyip beni gece yarılarına kadr bekleyip selam vermeden önce nerdesin diye bi de sopa çeken ,bana mesajar atan, varlığı ile yalnzılığımı kapatarak mailler atan, ablalarının içine beni kabul edip ablişgo diyen, bana aşk yarasını emanet edicek kadr yakın sayan , bunalrdan bi haber köyünde iş gören , yada hayat gailesinde tek başıan dim dik mücadele ederken bana selam vermeyi dahi unutan ve benim verdiğim selamı demgoji değil demagoji üzerine bi kitap kabul edip selamımı dahi alınmaz kabul eden herkese teşekkürler . sizler farkıdna değilsinzi. ama ben her gün rabbıma sizi bana verdiği için teşekkür ediyorum.

bir çok kişi için doğum günü önemlidir ama benim için sıradan günlerim önemli. o günlerimde beni daha güçlü hissettirdiğiniz için teşekkrüler. varlığınzı için rabbıma binlerce şükür olsun . rabbım sizden razı olsun.

herkese iyi günler
Offline   Alıntı ile Cevapla