Tekil Mesaj gösterimi

Alt 26.04.08, 10:29   #47
Trabzonlu_Seker_
Herkonu.com Fanatik

Trabzonlu_Seker_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 107
Tesekkür almis 51 -> 19 Konu

Bu kadin'in zaten hali vakti ortada, hic iyi birsey yaparken gorulmusmu? Tabiikide hayir siyaset yapmak onun neyineki, otursun oturdugu yerde, bu ülkede herkes kendi isini yapiyor, o da haddini bilip kendi isini yapicak elbette. Bu kadar kendini asagiliyip kucuk dusurebiliyor ya! ben buna hayret ediyorum, Sonucta 47% bi oranla Iktidar olmus bi parti soz konusu, sen kimsinki? Padisah kizimisin da haddini asiyorsun..
Ah halima vah halime, iste bu tur insanlar yuzunden ulkemize leke geliyor.. ve ben gercekten cok utaniyorum ya.. bide Atatürk'ün üzerinden siyaset yapiyorlar varya akil sir erdiremiyorum, ama Allah büyüktür bu dünya gelip gecici, öteki dünyada Allah ona sen mankensin senin yerin ayri demicek, fani dünyada insanlara ne yardimin dokundu, sen ibadetlerini yerine getirdinmi dicek. yani bunu ya biliyorlar yada bilmemezlikten geliyolar, dusun artik bu insanlarin yakasindan, birakinda rahat rahat biz karar verelim Turkiyenin basinda kimi istedigimizi, ve buda belli zaten, fazla soze gerek yok.. bence bu kadinin konusmasi bile sacma bi olay, Allah bunlara akil fikir versin de bir an once yola gelsinler insallah (AMIN..)

Offline   Alıntı ile Cevapla