Tekil Mesaj gösterimi

Alt 06.11.07, 20:13   #68
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

..Ekinim Sundu..

Sevgi de budur aşkta,

Saat 8.30***8217;da, seksenlerinde, yaşlı bir adam başparmağındaki dikişleri aldırmak üzere poliklinikten içeri girdi. Çok acelesi olduğunu söyledi, çünkü saat tam 9.00***8217;da randevusu varmış.

Tedavinin bitmesi ve onun söylediği yere ulaşması en azından bir saat sürerdi. Yaranın pansumanı sırasında konuşmaya başladık. Bu denli acelesi olmadığına göre önemli birisiyle mi randevusu olduğunu sordum.

Bana bakım evine gidip eşiyle kahvaltı etmek için acele ettiğini söyledi.

O zaman eşinin sağlığının nasıl olduğunu sordum.

Eşinin orada uzun bir süredir kaldığını ve ALZHEİMER hastalığının bir kurbanı olduğunu söyledi.

Geç kalmasından dolayı ***8220;acaba esiniz endişe duyar mı?***8221; diye sordum.

Bana beş yıldan bu yana onun kim olduğunu bile bilmediğini ve kendisini tanımadığını söyledi.

Şaşırmıştım,***8221;sizi tanımadığı halde yine de her sabah onu görmeye mi gidiyorsunuz?***8221; diye sordum.

Elimi okşadı ve ***8220;o beni tanımıyor ama ben hala onun kim olduğunu biliyorum***8221; dedi...