Tekil Mesaj gösterimi

Alt 10.11.07, 23:30   #14
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
TatLi_BeLaa´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
cimcime kardesim kizmayin bukadar..

forumda genel olarak büyük harf yasak..yani ya baslik yada konu icerigi fark etmiyor..
ve kaparken konunun altina not düstüm hani ya sohbete yada genele acin isterseniz tekrar diye..size biraktim yani tasimadim o yüzden
sonucda itirafa girmiyor ..Itiraf bölümünde ..kisisel itiraflar gibi konular daha uygun ..hani bazen sirf soru olunca itiraf gibi gözüküyor ama aslinda degil..bölümün ciddiyeti kaybolsun istemiyorum ..anlicanizdan eminim
sahsiniza almayin lütfen..size her actiginiz konu icin tsk ederiz..üstünüze almayin..

saygilar...
arakdasim konu kapatilmasi ciden onemli degil tekar acmayida dusunmuyom kendi dusuncelerimi yazdim ben oraya coguna bu iftraf degilmidir..ki konu kapatilmasi onemli dgeil konu basligi buyuk kucuk bunu form kuralrinda yazmiyo madem oyle yazsinlar bizde bilelim sana demiyom ve kirici olarak bu sozum sana degil arakdamsimin nicki aklimda degil (nico da degil) cunku o kibarca belitrmis ama diyyer arakdasmiz 1500 mesaji var her seferinde bunu uyari aliyo gibi soz madem okdar uyari almisim neden ben banlanmadim ugrasamayin ozaman bukadar yani bir degil iki degil uc degil 1500 kez uyari almisim ve banlanmaisim ama goz onunde bulundurmadikalri su 2000 mesaji olanla bide benim mesajima ve konu sayima bakin ben mesajim coagsin diye payalsim ciin teskur etmiyom ben sevdigim icin kalana girp konu aciyom ve mesaj yaziyom..
inanki kizmadim ama o yoruma uzuldim geyik edeyim derken etmis tam geyik...

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla