Tekil Mesaj gösterimi

Alt 27.09.07, 01:07   #22
y|a|L|n|i|z|kurt
O Artik Bizden

y|a|L|n|i|z|kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 38
Tesekkür almis 66 -> 30 Konu

Al***305;nt***305;:
ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
kadir gecesi burda olacagimi sanmiyorum ama , o gece bence netde olmaktansa kendi kendimiz dua etsek daha guzel olmazmi ? Suda var Ramazani Serifin son 10 gecesini Kadir gecesi olarak gecir diye buyurmus Peygamberimiz , yani bu ayda kadir gecesi gizlidir hangi gun oldugu belirli degil aslinda , takvimlerde yazan sadece resmi olarak tarih , bilginize )
Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ilk alıyorum ben ıkı cuz..alanlar yazsın arkadaslar..
Al***305;nt***305;:
betulkevser´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
güsel bi fikir ama kimin nereyi kaç sayfa okuyacağı duasını kimin yapacağı belli değil üzerimize düsen bi kısım varsa alırız severek .........

Kadir Gecesi Elbette Cogumuz Camiileri Doldurcagiz Ama Aybenin Dedigi Gibi Son 10 Gecemizi Kadir gecesi Olarak Gecirelim ins Dost Ablamin Dedigi gibide cüz Alalim Önce Cüz Alabilecekler Alirim Die yazsin Sonra Dost Ablam hangi Cüz Kime Ayar yapar Sanirim ne Kadar Kisinin Katilacagini bilmedigimiz icin Önceden Belirtmeyelim 2 cüz 100 Sayfa falan die sonra ayarlariz ins cimcimede yazmis ben turkce yapacam die anladigin hangi Dilse o dillle yapman daha güzel olur bence, cimcime arabca yaparsin ama anlamindan uzak kalirsan pek bi anlam ifade etmez Okumak icin Okumayalim yani Anlamak icin okuyalim .. Kampanyada üstüme düsen görevi yaparim diyen arkadaslardan Allah Binlerce Razi Olsun ins son 10 günü Peygamber ümmetine layik gecirmeyi bizlere cok görmesin ..
Offline   Alıntı ile Cevapla