Tekil Mesaj gösterimi

Alt 16.01.08, 17:25   #2017
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Mondragon G.Saray'a geri dönüyor

Sezon başında Köln'e giden kaleci Mondragon'un Mustafa Turgun'u arayarak "Almanya'da mutsuzum. Dönmek istiyorum" demesi üzerine yönetim harekete geçti. Eğer Kalli onay verirse, Mondragon transfer edilecek.

Top Kalli'de

Dönmek istediğini ileten Kolombiyalı kaleci için Alman hocadan onay çıkarsa hemen Köln ile temasa geçilecek.

Sezon başında Köln'e transfer olan Mondragon'un geri dönmek istemesi, kaleci arayışlarını sürdüren Galatasaray yönetimini harekete geçirdi. Önceki sportif direktör Mustafa Turgun'u arayan ve Almanya'da mutsuz olduğunu, tekrar sarı-kırmızılı formayı giymek istediğini ileten Kolombiyalı kalecinin dönüşüne sıcak bakan yönetim, Feldkamp'la görüşecek. Alman teknik direktör onay verirse transferin hemen gerçekleştirileceği belirtildi.

Başka kulüp olmaz
Mondragon da dünkü açıklamasıyla da adeta sinyal verdi. Türkiye'de 6 yıl kaldığını ve geçirdiği günleri unutamadığını söyleyen Mondi, "Galatasaray'ı çok seviyorum. Birçok teklif alıyorum. Ancak Türkiye'de Galatasaray'dan başka kulüpte oynamam" dedi. Köln'ün 23 Ocak'a kadar Antalya'da kamp yapacağı, yöneticilerin de bu süre içinde Alman yetkililer ile temasa geçmeyi planladığı öğrenildi.