Tekil Mesaj gösterimi

Alt 05.10.07, 20:41   #10
Seytan
Herkonu.com Fanatik

Seytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 15
Tesekkür almis 31 -> 4.294.967.272 Konu

carpi sorumun cevabi bu degildi okumakla bilmek arasinda cok fark vardir ..

Al***305;nt***305;:
tüm arkadaşlara şunu diyebilirim... şaşılacak bir şey yok... yüce KUR'AN bunu en veciz bir şekilde açıklamış...
"her kavim hak edildiği gibi yönetilir
bak bu sozun dogruluguna inanmissin bu buyuk bi basari senin adina sevindim bu zamana kadar sizin gibi yonetildik bir aksam siradan bir isadami ertesi gun dolar milyoneri olarak cok kalkti uykusundan ve bir kizimiz ertesi gun sevinle okula gidipte aglayarak cok dondu evine cunku basortusu taktigi icin okula almadilar ..

sen kalkmis bana okumaktan bahsediyorsun acmissin bi anket bagimsizliktan ekonomiden bahsetmissin o anketin tek bi şıkkı daha olmaliydi ve anketin en dogru cevabida o şıktı ama senin okudugun okul bu şıkkı aklina getirmeyi basaramamis malesef ..

o ankette olmasi gereken şık " bu ulke dogrulari yapan kisileri kabul etmeyen dinini yasamak isteyen insanlari dislayan bir ulkemi " anketine butun evetleride ben koyayim EVETTT tamammi guzel kardesim

daha dune kadar 20 tane bankayi hortumlayanlarin , savassiz silahsiz ege adalarini yunanlara verenlerin ,
IMF ye yalvarip para isteyenlerin , bu ulkenin en verimli topraklarini sanayi adina parselleyenlerin , ciftciligi oldurup domatesin bile tohumunu israilden aldiranlarin elestirilerinide yazda ondan sonra senin tarafsiz bi elestiri yaptigina inanalim .. onun disinda kalkipta elestiriden bahsetme ..

ha unutmadan islamla muslumanlik ayni seydir .. musluman(islamci) olmadan muslumanlik(islamiyet) OLMAZ...
Offline   Alıntı ile Cevapla