Tekil Mesaj gösterimi
 Ümit Karan´dan Eğitime Destek
Alt 05.09.07, 22:59   #34
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Ümit Karan´dan Eğitime Destek

Ümit Karan´dan Eğitime Destek

Galatasaray´ın golcü futbolcusu Ümit Karan´dan eğitime destek. Ümit Karan, ortağı olduğu kolejdeki hazırlıkları kontrol etmek üzere Ankara´ya gitti.

Bundan sonra Ankara´daki işleri takip edebilmek için sık sık Ankara´ya gideceğini sözlerine ekleyen Ümit Karan LİG TV´nin sorularını yanıtladı. Ümit Karan "İnsanlar benim için morali bozuk dediler ama ben G.Saray´da hep mutluyum. İnsanlar sıkıntı yaratmaya çalıştılar. Her maç daha iyi olmaya çalışıyorum. Yavaş yavaş en iyiye ulaşacağım" açıklamasını yaparken ilk 4 haftayı da değerlendirdi.

"4 haftaya bakıldığı zaman futbol anlamında hoş bir görüntü sergiledik. Atak oynuyoruz. Rakiplere üstünlük kuruyoruz. Son maçtaki beraberlik bizi üzdü. Lincoln ve Linderoth çok iyi futbolcular. Takımın oturması uzun zaman alacak. 1-2 ay sonra üst düzeye ulaşacağız. Takım iyi yerlere gelecek" ifadesini kullanan Ümit Karan Karl Heinz Feldkamp hakkında ise "Takımdaki arkadaşlık üst düzeyde. Hocamız için yaşlı diyorlar ama yaşlı görüntüsü yok. Kendisine çok iyi bakıyor. Kalli iyi bir teknik direktör. Kalli baba olarak, biz de evlatlar olarak sezonu en iyi yerde bitirmek istiyoruz" dedi.

Ümit Karan milli takıma çağrılmaması hakkında yorum yapmaktan kaçınırken "Milli takım hakkında yorum yapmak istemiyorum. Milli takıma başarılar diliyorum" dedi.