Tekil Mesaj gösterimi

Alt 05.07.08, 10:14   #3346
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

Harry Kewell İstanbul'da

Galatasaray'ın, Liverpool'dan transfer ettiği Avustralyalı oyuncu Harry Kewell, 22.40'da İstanbul'a geldi.

Galatasaray***8217;ın yeni transferi Harry Kewell, havaalanında Galatasaray TV mikrofonlarına yaptığı açıklamada, yeni bir başlangıç için İstanbul***8217;da olduğunu söyleyerek takımla çalışmalara başlamak için sabırsızlandığını belirtti.

Türk futbolunun yükselişte olduğunu ifade eden Harry Kewell, ***8220;Türkiye Ligi de bir yükseliş içinde. Türkiye***8217;de genç ve yetenekli oyuncular var. Ben de yeni bir mücadele için buradayım. Burada futbolun ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Herkes burada futboldan bahsediyor. Bu da benim için yeterli***8221; dedi.

Daha önce Ali SamiYen***8217;de oynadığını fakat bunları geçmişte bırakmak gerektiğini belirten Harry Kewell, ***8220;Artık önümüzde gelecek var. Ali Sami Yen***8217;de oynayacak olmaktan dolayı oldukça heyecanlıyım***8221; diye konuştu.

İstanbul***8217;a gelmeden önce Türkiye***8217;de oynamış Avustralyalı futbolcu arkadaşları ile konuştuğunu belirten Harry Kewell, Türk futbolu hakkında bilgileri aldığını söyledi