Tekil Mesaj gösterimi

Alt 11.06.08, 17:49   #561
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Dinamo Zagreb Kulübü***8217;nden transfer ettiğimiz Hrvoje Cale, M. Ali Yılmaz Tesisleri***8217;nde düzenlenen törenle 4 yıllık sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Başkan Yardımcımız Muammer Saka, Cale'nin çok kaliteli bir futbolcu olduğunu belirterek, ***8220;23 yaşında gelecek vaat eden bir futbolcuyu kadromuza kattık. Kendisi Dinano Zagreb takımında Ersun hoca ve diğer futbol izleme komitesindeki arkadaşlar tarafından takip edildi. İnşallah Trabzonspor'da Hırvatistan***8217;daki başarılarının daha da üstüne çıkacaktır. Transfer çalışmalarımız planladığımız gibi devam etti. Şu ana kadar yapılan transferler 21-26 yaş arasında. Genç bir kadro kurduk***8221; dedi.

Yeni transferimiz Cale ise Trabzonspor***8217;la anlaşmaktan dolayı büyük mutululuk duyduğunu dile getirerek, ***8220;Trabzon***8217;da olduğum için son derece mutluyum. Trabzonspor***8217;un ülkenin 4 büyük takımından biri olduğunu ve Avrupa***8217;da tanınan bir kulüp olduğunu biliyorum. Amacım yeni sezonda elimden geldiğince iyi mücadele edip Trabzonspor***8217;u tekrar Avrupa kupalarına katılmasına katkı sağlamak***8221; diye konuştu.

Savunmanın sol kanadında görev yaptığını ifade eden Cale, ***8220;Hücumu da becerebilen bir yapıya sahibim. Kendim hakkında çok konuşmayı sevmiyorum. Ben gerekli referansı sahadaki performansımla vereceğim***8221; açıklamasında bulundu.

Trabzonspor***8217;un kendisiyle ilgilendiğini duyar duymaz Vugrinec***8217;le görüştüğünü vurgulayan genç oyuncu, ***8220;Kendisi hiç düşünmeden imza atmamı istedi. Trabzonspor***8217;un Türkiye***8217;nin 4 kulübünden biri olduğunu söyleyerek tereddütsüz imza atmam konusunda güvence verdi***8221; yorumunu yaptı.

Cale, imza töreni sonrası antrenman sahasına çıkarak basın mensuplarına poz verdi.
Offline   Alıntı ile Cevapla