Konu: AsK Ücgeni
Tekil Mesaj gösterimi

Alt 13.03.08, 11:45   #5
pinky61
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 5
Tesekkür almis 14 -> 4.294.967.268 Konu

Al***305;nt***305;:
SkorP´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
zor bir durum ama dosta katiliyorum, yani gercek sevgi olsa ali böyle yapmazdi, bence eda unutsun zor olacagi kesin ama bir saftan kurtuldugu icin allaha yatsin kalksin sükür etsin.
geri gelirsede ben olsam affetmem.
sevgi ask hersey güzel ama nereye kadar?
sevdiginiz kisi gercekten sevdiginiz kisimiki?
yada siz gercekten dogru kisi sevdiginizden nasil eminsinizki?
sevginize deger birisimiki sevdiginiz kis?
bu sorulara ve bir coguna sevmeye tam anlamiyla baslamadan önce kndi kendine insanlar cevap vermeli bence.

civi civiyi sökermis, eda simdi kendini birakmasin bence aynen hayatina devam illa karsisina sevgisine laik olan birisi cikacaktir.
skorp sanada tsk ederim cevabin icin, evet o soru isaretlerinin hepsini kendisine sordu eda ve hepsindede evet yaniti aldi cünki ali bu ali dildi, yada bu aliydide gercek yüzünü göstermiyordu.. ama birine nekadar güvenirsen bi okadarda yikilirsin ya, eda'da o derece yikildi, ama ali'yi gercekten sevdiginden yine hakkinda kötü düsünemez bir halde ama insallah onun yerini dolduracak ve dogru olan biri cikar karsisina..
ben sahsen olayi yakindan bildigim icin, ali'nin geri döneceginden emin gibi birseyim cünki selma'yi tanidigim kadariyla bi tekme daha vuracak ali'ye ama alininde gözü kör olmus bi durumda, eda'da kabul edermi etmezmi diye düsünürsek, düne kadar ederdi diyebilirim ama dünden sonra asla kabul etmiceginden eminim..

herseyin hayirlisi, insallah ali icinde eda icinde selma icinde en hayirlisi olur...
Offline   Alıntı ile Cevapla