Konu: AsK Ücgeni
Tekil Mesaj gösterimi
 AsK Ücgeni
Alt 12.03.08, 14:18   #1
pinky61
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 5
Tesekkür almis 14 -> 4.294.967.268 Konu
Standart AsK Ücgeni

selam arkadaslar, bir sorum olacakti sizlere daha dogrusu bir "ask ücgeniyle" ilgili görüslerinizi almak isterim..

konunun icinde bir erkek ikide kiz var, erkegin ismi misal olarak "ali" olsun, kizlarin ismide "Selma" ve "eda"..
hikayeyi kisa bi sekilde özetlemek istiyorum, nekadar kisaltabilirsem artik..

aliyle selmanin aralarinda bir zamanlar bi sevgi bagi vardi, yani iki bir birini seven insan ama selmanin sevgisi tam olarak ne dereceydi bilinmiyor ali ise selmaya asikti, ama bir müddet sonra selma hic arkasina bakmadan aliyi terk etti ve sebepsizce yani hic bir aciklamasi yoktu aliye, su sebepten dolayi senden ayriliyorum veya ayrilmak zorundayim diye.. ali cok sevdiginden selmayi kalbinden bi türlü atamadi ama daha bir müddet sonra eda diye bir kizla tanisiyor, ve onu cok beyeniyor ondan cok hoslaniyor, edada aliya siril siklam asik oluyor, asktan öte gercektende seviyor onun icin herseyi göze alabilir bi sekilde..

alinin yaklasimlarindan dolayi edanin icinde bir umut doguyor ve günden güne daha cok baglaniyor, alide acik bi sekilde ilgisini gösteriyor edaya, ve en sonunda uzun bi süre sonra aliden beklenilen teklif geliyor, edaya benimle cikarmisin deyilde benimle bir hayati paylasmayi göze alirmisin diye bir teklifte bulunuyor.. tabiki edada bekledigi aski sevgiyi buldugunu sanarak teklifi kabul ediyor, ve hersey cok güzel gelisiyor, edadan ve "ali'den" mutlusu yokmus gibi o anlar.. bir birlerine sevgilerini hersekilde gösteriyorlar, mutluluklarini dolu dolu yasiyorlar, hic bir seyide bir birlerinden gizlemiyorlar, ali bir zamanlar bir kizin oldugunu onu cok sevdiginide edaya söylüyor, hatta bunu tekliften önce söylüyor hic bir seyin yalanlar üzerine gizli sakli seyler üzerine kurulmasini istemediginden dolayi, eda icin en önemli seylerden olani aliye soruyor, "hala o kizi seviyormusun" diye, ali'de bir zamanlar evet cok sevdim ama o arkasina bakmadan terk etti gitti ve sevgisinin yerini nefret kapladi diyor.. eda'nin ici rahat etmesede tam olarak yinede askina ali'sine birakmamak üzere sariliyor...

ama ne yazikki bu mutluluklari fazla uzun sürmüyor, bir müddet sonra selma yine ortaya cikiyor ve ali'ye pismanim affet beni, seni seviyorum diye özür diliyor.. ali artik hersey cok gec, benim güzel bir iliskim var diye red ediyor selmayi.. ama selma pesini birakmiyor, aliyi kandirmak icin elinden geleni yapiyor ve en son noktayi intahar ederek koyuyor ama selmaya birsey olmuyor.. ali'ninde kalbinde tam olarak selmanin sevgisi bitmedigi icin selmaya geri dönüyor, onu o halde görmeye dayanamadigi icin..

ali eda'ya bitmesi gerek bu iliskinin diyerek son veriyor aralarindaki baga, eda yikiliyor cani cok yaniyor ama elinden birsey gelmiyor, ve sebep olarakta ben seni sevemedim sevmeye calistim ama olmadi diyor, edada keske seni aldattim ama seni seviyorum deseydinde bunu söylemeseydin diyor.. eda alinin bu söyledigine inanmiyor, baska bir neden olmali diyor.. cünki sevmeseydin bunu hissederdim diyor, alinin biraz üzerine giderek, aliden baska bir cevap daha aliyor, ben o kizi icimden atamadim onu seviyorum onsuz yapamiyorum diyor, ama bunu söyleyis sekli sanki yalanmis gibi geliyor... eda'nin artik söylicek hic bir seyi kalmiyor ama icindeki ates onu yakip bitiriyor, ve ali'nin en son söyledigi sey edaya, sen cok iyi birisin, seni yiktim kirdim, en kötü sözü sana söyledim aff ett beni ama elimden bsey gelmiyor böyle olmasi gerek, gercek sebebini sana söyleyemem bunu yapamam, insallah en kisa zamanda beni unutursun, ben seni asla unutmicam oluyor..

ali arkasinda kos kocaman bir soru isaretiyle eda'yi terk edip gidiyor, eda hayattan kopuyor ne yapcani bilmiyor, büyük sevdasinin pesinemi gitsin yoksa bir daha aliyi aramayip sormayip onu "mutlulugu" ile yanlizmi biraksin arkadaslar?????

(gercek bir olay, biz isin icinden cikamadik arkadaslar, sizin görüslerinizde önemli olacak bu konuda, selma mutluluk bozdu onun mutlulugu bulacagini inanmiyoruz, cünki o yapida olan bir kiz, bir kere terk eden birdaha eder ama gercek sebebide bilmiyoruz, ve ali'de özünde cok temiz ve iyi niyetli olan biri yani öyle alti üstü eda nolcakki diyipte birakip gidebilcek biri deyil (deyildi)... ama maalesef her baslangicin bir sonu vardir iste...)
Offline   Alıntı ile Cevapla