Tekil Mesaj gösterimi

Alt 14.12.08, 08:52   #5
Elyasa
Forum Admin

Elyasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 127
Tesekkür almis 259 -> 4.294.967.247 Konu

Al***305;nt***305;:
devilishbabe´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Can Dündar'ı severdim ama Mustafa filminden sonra gözlerim açıldı. Artık onunla ilgili bir şey görmeye tahammül bile edemiyorum. Adamın içinde gram samimiyet yokmuş meğer...Yıllardır rant peşinde Atatürk'ü sömürmüş durmuş. Filmden sonra onca tartışma yapıldı adam çıktı bu benim Mustafam napalım dedi. Sen kimsin ki dünyaya mal olmuş bir lideri, kendi kafanda böyle sapkınca yorumlayıp ortaya koyuyorsun. Kaldı ki kendi kafasında tasarladığı bile meçhul. Yıllardır yönetimdeki partiler Atatürk karşıtı olmadığı için meğer şampiyon sporlu can dündar Atatürk'ü o kadar seviyormuş. Gün değişti, devir akepe devri, eee can dündarında mustafası alkolik, sigara tiryakisi ve fevri bir adam oldu çıktı.Bravo!

Aklı olan zaten Mustafa Kemal'i tanıyor ve böyle bir filmin safsata olduğunu idrak etip etkilenmiyor. Ya etkiye açık olanlar? Ya tanımayanlar? ufacık çocuklar bu filmden sonra Atatürk hayallerinin yıkıldığını anlatıyorlar. Benim yabancı ev arkadaşlarımlarım bile filmi duyup merak etmişlerdi. Allah'tan bana güvenleri sonsuzda, işin iç yüzünü anlattığımda filmi izlemeyi düşünmediler bile.

Tavsiye ederim Yalçıın Küçük yorumlarını izleyin (youtubeda mevcut).
Gercektende Yorumun Super Kardes Bu Bizim için ders Olur Umarım İzlerken ve dınlerken Nelerle Karsılasıyoruz