Konu: Merhaba
Tekil Mesaj gösterimi

Alt 08.04.08, 19:30   #10
pinky61
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 5
Tesekkür almis 14 -> 4.294.967.268 Konu

böyle buna benzer bir hikayeyi bende herkonu'ya yazmistim, "Ask Ücgeni" altinda, bu hikayeyi okuyunca benim yazdigim hemen aklima geldi.. ve benim arkadasimin yaptigini söyliyeyim sana CoDeNaMe, hic arkasina bakmadi, icinin yandigini gözlerinden okuyabiliyordum ama dim dik ayakta durmaya calistiki birileri yenilgisini görerekten sevinmesin diye.. nekadar icinde bir dag yigini olsada yüregi, elinden birsey gelmezdi, umursamaz tavirlar sergilemeye calisti cünki o kisi arkadasimin sevgisini hak etmiyordu.. evet hala ismini anarken sesi titresede yinede kendisini onun bulundugu bölgelerden, isminin gectigi yerlerden uzak kalmaya calisiyor.. ve sunuda eklemek isterim, bitaraf yikildi evet maalesef buda arkadasim oldu ama onlarda mutlu olamadilar, olamazdilarda zaten mutluluk yikanin mutlulug olmaz..

zaten bir insan üc günde birine nasil seni seviyorum diyebilirkine, bunun sahte oldugu burdan belli olur zaten.. bu yüzden yüregini daha cok acitmasina izin verme, seninde mutlulugun baska bir yerde saklidir demekki.. o kizlada okulda veya herhangi bir yerde karsilastiginda sakin yenilgini gösterme..

insallah bu dönemi cabuk atlatirsin...
Offline   Alıntı ile Cevapla