Tekil Mesaj gösterimi
 kampanya destek veren kisiler..
Alt 15.10.07, 14:28   #5
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Standart kampanya destek veren kisiler..

Kampanya fikrini duyunca çok heyecanlandım
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek kampnayasının başlangıç serüvenin anlattı

"Öncelikle bu güne kadar kaybettiğimiz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu konu Fatih Terim tarafından bana açıldığında çok heyecanlandım ve her türlü desteği vereceğimi söyledim. Daha sonra konuyu TFF Başkanı Haluk Ulusoy'a aktardım. O da çok olumlu yaklaştı ve kampanya başladık. Bizde TFF adına Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek kampanyasına 1 milyon YTL bağışta bulunduğumuzu dün gece açıklamıştık."

__________________________________________________ ____________________________________-

TÜRK MEDYASININ MİLLİ DAYANIŞMASI
Televizyon Yayıncıları Derneği destek vermeye çağırdı...

HABERTÜRK canlı yayınına katılan Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanı Nuri Çolakoğlu şunları söyledi:

"Biz bu güne kadar Televizyon Yayıncıları Derneği olarak hep bu tür sosyal sorumluluk kampanyalarında yer alıp buna destek vermeye çalıştık. Birçok konuda böyle çalışmamız var. Ama bu daha anlamlı bir kampanya. Şimdi büyük bir hızla Habertürk'ün hazırladığı kampanyanın tanıtımlarını bütün kanallara ulaştırıyoruz. Biliyorsunuz TV yayıncıları Derneği TRT de dahil olmak üzere Türkiye'nin tüm önde gelen televizyonlarını bir araya getiren bir kuruluş. Biz bu haliyle bunu derhal devreye sokup önümüzdeki üç dört gün içerisinde bu kampayanın iyice kökleşmesini, benimsenmesini ve bu kampanyaya olabilecek katkıların olabilecek en yüksek seviye ulaştırılmasına çalışacağız.

Toplumun duyarlı olduğu bir noktayı duyarlı olduğunuz zamanda gündeme getirdiğiniz zaman büyük destek görürsünüz. Biz bunun bir örneğini 1999 depreminde gördük. Bu daha da duyarlı olan bir konu, daha da heyecan verici bir kampanya. Buna sanıyorum diğer televizyonların da katılmasıyla birlikte Türkiye'yi 20 senedir rahatsız eden bu konuyu şehit ailelerin ortada kalmamaları adına doğru bir şekilde çözüme ulaştıracağımızı umuyorum. "

burdanda vidyoyu izliye bilirsiniz..

http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

benimde bildigim cok unlu isimler bu kampanya destek verdi futbolcularimiz basta olmak uzere unlu is adami tum unlu insanlar destek veriyo...

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla