Tekil Mesaj gösterimi
 Terörle Mücadele Kampanyasi..(A Millilerin baslatigi Haber Turkun destekledigi kampan
Alt 15.10.07, 14:21   #1
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Lightbulb Terörle Mücadele Kampanyasi..(A Millilerin baslatigi Haber Turkun destekledigi kampan

KAMPANYAYA NASIL KATILACAKSINIZ?
"Ben de varım" deyin..

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLADI...

MİLLİ TAKIM, MİLLİ KAHRAMANLARIN YAYINDA...

TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASINA SİZ DE KATILIN " BEN DE VARIM" DEYİN...

TÜRKİYE'NİN MİLLİ TAKIMI, VATAN İÇİN HAYATINI ORTAYA KOYAN KAHRAMANLAR İÇİN, TÜRKİYE'Yİ TARİHİ BİR GÖREVE ÇAĞIRIYOR...

DÜNYANIN GÖZÜ, TÜRKİYE'NİN ÜZERİNDE...

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI...

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİĞE SİZ DE KATILIN...

BAĞIŞ İÇİN:

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

BANKA İLE BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARALARI:

ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL ŞUBESİ

YTL Hesabı 343434 - 5001

DOLAR Hesabı 343434 - 5002

EURO Hesabı 343434 - 5003

İŞ BANKASI - BEYOĞLU ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 1011 )

YTL Hesabı 171 65 83

Euro Hesabı 332 11 70

GARANTİ BANKASI - YENİBOSNA ÇARŞI ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 531 )

YTL Hesabı 668 97 98

YAPI KREDİ BANKASI - MERKEZ ŞUBE

YTL Hesabı 2013 2013

FİNANSBANK ***8211; GÜNEŞLİ ÇARŞI ŞUBESİ

YTL Hesabı 165 806 86

EURO Hesabı 165 806 88

TELEFON :

0 212 599 82 86

destek@haberturk.com

bazilari buyuk oldugu icin ozur dilerim ama bu buyuk bi kampanya sesimizi duyurmamiz gerek arakdaslar cok sey degil bi sms yada bi kac lira para bizim hayatimizi sondurmez o ulke icin mademki can bas dedik hadi gosterin biz ingilterde arakdaslar olarak buyuk bi kampanya baslatikkk yani buyuklerimizin ilderliginde cok buyuk olmasada herkes elinden geldikce yardim etcek ceverisi genis olanlar sizde yapa bilirsiniz ailenize arakdaslariniza esinize dostunuza bu kampaya destek vermesini anlatin cunku o ulkede bi savas olsa zati bizim neyiyazilarin miz var neyimiz yok onlarin olcak hadi simdi birlik beraberlik zamani ulkemiz icin mehmetcigimiz icin sehitlerimiz icin TUKIYE ULKEM DEMEK kolay simdi beraberlik zamani ben yurekten kutluyom bu programi izldigimde gurulandim iste benim ULKEM boyledir beraberdir biz birbirmize icten ice vursakta biz disa karsi kiltleniriz bizi kimse yikmaz o piclermi yikacak onlarin kokunu kazilayilim Turkiyedeki kardesilerim lutfen bi sms cok degil kucuk bi sms keske burda sms yolansaaa oyle degmez insanlara sms atiyozki bu hayirli is lutfen ASKERIMIZININ yaninda olalim onlar bizim icin gece gunduz kis sicak demeden bekliyo ailelerini evltlarini geride birakip bizim icin ulkemiz icin ulkesini korkuyorlar lutfennnn madi durumu iyi olanlar sizden ben ilk katilimi masimimin birini verek katiliyorum canimda feda olsun ulkeme...sizlerdende bekliyorum...buraya yazmazini katiliyom demenizi degil bi sms atmanizi bi bankaya gitiginizde kucukte olsa yardim etmenizi..lutfen..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla