Tekil Mesaj gösterimi

Alt 11.04.09, 17:09   #7
HaLoo
Site Ondan Sorulur

HaLoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 30
Tesekkür almis 130 -> 4.294.966.863 Konu

arkadaslar ergenekon tanıgı oldugu soylenmeden once kimse ergenekondan bahsetmiyordu..acıklanıncada herkes teşhisi koydu hemen evet ergenekon düsürdü helikopteri diye..yarın baska bisey acıklansa ona mı yonelecegiz..herhangi bir dayanagımız varmı..ben burda ergenekon avukatlıgıda yapmıyorum..sadece kazadaki bilgi kirliligini hatırlıyorum..normaldir..millet olarak buna musaitiz...daha hiç bisey belli olmamıs..burda ancak yorum yaparız karar veremeyiz..komplo teorisi kurabiliriz ama oyle oldu boyle oldu diyemeyiz gercekler su yuzune cıkmadan bilmeden..kendimizi avuturuz sadece..gercekleride ne kadar ogrenebiliriz orasıda mechul..kimbilir daha ne gelismeler yasancak bu konuyla ilgili..suikastsede belki de baska seyler cıkcak altından baska gucler yada ergenekon hersey olabilir yani..boyle hemen karar verilirse zaten dogruya ulasılamaz..hala daha susurluk cozulememis hala recep yazıcıoglu kazası cozulememis bunlar insanlara anlatılmamıs ne var ne yok bilmiyoruz her kafadan ayrı bir ses..filmini izleyip cozdum diyen varsa da onlar baska mesele..ikisinide öldürdüler diyoruz ve buna inanıyoruz inanmak istiyoruz bunlar gercekse bile kanıtlanamadıgı surece iddiadan ote gecmez..oylede kalır...
Offline   Alıntı ile Cevapla