Tekil Mesaj gösterimi

Alt 18.10.07, 14:00   #14
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Pes etmedik

"Hayatımda ilk defa istifaya davet edildim. Bazıları hep ediliyor. Biz Norveç'i orada yenebilecek güçteyiz. Henüz her şey bitmedi".

Yunanistan'a tebrik
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, en kötü senaryoyla karşı karşıya kaldığımızı ancak pes etmeyeceğimizi söyledi. Maç sonu düzenlediği toplantıya Yunanistan'ı tebrik ederek başlayan Terim, "Gereksiz bir ofsayt çıkışı ve ferdi bir hatadan gol yedik. Telafisi mümkün olmadı" dedi.

İstifa bana bağlı

Terim, seyircinin kendisini istifaya davet etmesiyle ilgili olarak ise şunları söyledi: "İstifa seslerini yoğun bir şekilde duymadım. İlk kez böyle bir şey ile karşılaşıyorum. Bazıları ise hep duyuyor. İstifa kararı bana ve federasyon başkanımıza bağlı. Biz Norveç'i orada yenebilecek güçteyiz."

işte sayın terim in yorumu.mimiklerini çok merak ediyorum.neyin arkasına sığındığına bakın.norveçi yenip avrupa vizesi alacakmış.biz futbol istiyoruz.kalbimiz ağzımızda maç izlemekten sıkıldık. macar basını moldova maçından sonra 'maalesef iskoç hakemleri yanlarında değildi diye başlık atıyor.' dünya rezil bir futbol oynadığımızı görüyor.ama sayın terim hala vaadler veriyor.bizim nasihate ihtiyacımız yok.biz göze hoş gelen bir futbol istiyoruz. ve bunun içinse köklü değişiklik şart.terim o kadar parayı bırakıp gitmeyeceğine göre. köklü çözüm şart.eee federasyonda başarısız. o halde çekin elinizi.bırakın bu işi bilenler yapsın.yeter artık biz futbol istiyoruz.biz milli takımımızla sokaklara çıkmak başarıları kutlamak yeni zaferlere imza atmak istiyoruz.biz brezilyaya kök söktüren milli takımımızı geri istiyoruz. lütfen çekin artık elinizi.bu iş sizin işiniz değil.
not: terim büyük başarılara imza attı.(yunanistana tarihimizde ilk kez yenildiik
Offline   Alıntı ile Cevapla