Tekil Mesaj gösterimi

Alt 10.11.07, 23:06   #12
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=2337

konun kapatilmis sebebini pek analamdimmm...yanlis bolumu neden ozaman dogru bolume tasimadim buyuk harfmi nerde buyuk garf var form kularinda buyuk baslik yzmayin diye bisye yok buyuk baslik benim analdigim haberlerde konun baslarinda buyuk baslik ki sitenin bile giris sayfasinda SITE HAKINDA diye bi bolum buyuk neden konu basligi icerik oldugu icin bumu sadece buyuk baslik ha itfara neden actim cunku sizin askinizda aliskanlikmi ki yazdimda bu siohbet bolumune acmadim cunku geyik degil cidi cidi sormusum, aslinda konu genelik kabul ediyom ama orda hemen bu hikaye bolumu diye hikaye tasiyonuz konuyu acamak sorun degil ama konu acarken iki saat dusunruyosnuz nereye acak dogrumu yanlismi..konun kapatilmasi hic ama hic onemli degil sadece merak etigim buyuk baslikkkk olayi ki ben buyuk baslik her ama her sitede her gazetede her tv yayinda goruyom 1500 mesajim varmis be 1500 kez uyari almisim arkdaslar yazimi basligimi begenmiyosaniz kuralarina uygunsluk eidyosam benni banlarsiniz...rencide etmeyin..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla