Tekil Mesaj gösterimi
 Zuhuahuh Pİ sayısı ne çokmuş ya :)
Alt 24.01.08, 02:52   #41
CraSh
O Artik Bizden

CraSh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 2
Tesekkür almis 28 -> 21 Konu
Smile Zuhuahuh Pİ sayısı ne çokmuş ya :)

Arkadaşlar hepinizin yorumunu okudum büyük yanlış var. Şimdi küpe takan kimisine göre kadın oluyor, hemen cvbı yapıştırıyorum kadınlarda küpeleri çıkarsınlar erkek olsunlar. Kadınlar şapkada takar şapka olmasada olur yani bir aksesüar ama erkekte takıyorr pantolon gibi gerekli birşey değil yani şapka bu ayrı.. Kimiside küpeyi oğlanlar takar demişler oğlanlar kendilerini simgelemek için sağ küpe takalım demişler siz sola takanlarıda aynı çuvala sokup yargısız infaz yapmışsınız yavuz sultan selimi örnek almışsınız onun sebebi çok güzel demişsiniz ama karşınızdaki takanın niyetini bilmeden oğlan damgasını vurmuşsunuz illa altına ışıklı yürüyen yazımı yaptırsın adam benim niyetim de bu bundan takıyorum diye bu ayrı birde delikanlı adam küpe takmaz demişler Şimdi ben küpe takarsam delikanlılıktanmı çıkıyorum ? milletin bacısına laf atanlara adam yaralayanlara, haraç yiyenlere delikanlı baba derler bunlar bence o küpeyi sağa takanların küpesi bile olamaz [çok ortama girdim!] yani diyorumki delikanlılık küpede başlıyıp küpede bitmiyor delikanlı adam küpe takınca kime ne zararı oluyor adamın görüntüsü hoşna gidiyor diye takmış olabilir, veya bişeyi simgelediği için vs ıvır zıvır işte bir çok nedenden takabilir ama genel neden oğlanlık diye takanların hepsinide aynı çuvala koyma hakkını size kimse vermez sizi hırpalamaz ben küpemide takarım oğlan diyenede delikanlı sopası atarım ozamanda küpeyle bir alakası olmadığını anlar Erkeklik Delikanlılık bunlar küpeyle olan şeyler değil bunlar yürek isteyen şeyler küpesizlik isteyen şeyler değil Saçlarını kısa kestirenlerde bayanlarda erkek oluyor ozaman bu örnekler çok saçma ) bilmem anlatabildim mi Harbi diyorum bukadar olumsuz yorumu görünce küpe takıp size olayı yaşayarak gösteresim geLdi )) Bu düşünceler bence sabit düşünceler Pİ yani 3.14 hiç değişmez kalıplaşmış düşünceler Size mantıklı geleni yapın Pİ sayılığından vaz geçin gerisi boŞ hadi eyw.