Tekil Mesaj gösterimi

Alt 23.09.07, 23:01   #10
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

Mezarlık Üstündeki Okul ve Yaşanan İlginç Olay

1991 ekim ayı Manisa Akhisar ilçesi Ticaret meslek lisesinde ilk görev yılımdı.
İlk görevim olduğu için aldığım ilk aylıkla üst baş almış yerime gelmiştim. Yatacak yer olmadığı için mecburen okul kantininde kalmaya karar verdim. Kantin okul bahçesindeydi. Gece uyumak üzereyken bazı yazılarımı bitirdikten sonra uyuyayım dedim ama öyle uyuya kalmışım. Birden pencere sesi geldi kalktım baktım dışarda pencerenin önünde yaşlı bir amca elinde bastonu cama vuruyor.
Haliyle ben buz kesildim saate batım 4 civarıydı. Amca bişiler diyor ama anlamıyordum biraz sonra amca bastonuyla öyle bir vurdu ki cama camda delik açıldı ve bağırarak seslendi. dedi ki evlat tuvaletlerinize bakın sularınız üzerimize akıyor ne yaptığınıza dikkat edin yoksa iyi olmaz sizin için. Ben rüya dedim kendi kendime ama amca tekrarladı ve ortadan kayboldu. O korkyla kendimden geçmişim.
Sabah uyandığımda alelacele müdüre bu olayı anlattım arkadaşlarım bana rüya olduğunu söylediler. İçlerinden biri bana "sen amcanın camı kırdığını mı söyledin?" dedi. Bende "evet" dedim.
"O halde gidip bakalım gerçekten kırıkmı"
Gözlerimize inanamadık gerçekten adamın vurduğu yer kırılmış sanki koca bir mermi geçmiş sadece bir yuvarlak açmıştı camda.
Okul idaresi olarak hemen elemanlar getirdik ve tuvalet borularından birinin çatlamış ve sırdırdığını gördük. Biraz daha derin kazıldığında insan kemikleriyle karşılaştık ve hemen orayı kapatıp düzelttik. Müdürün açıklaması daha korkunçtu. Okul yapılmadan önce orası bir mezarlıkmış ve mezarlık düzeltildikten sonra okul yapılmış. 3 yıl eğitim verdim ama hep o günün korkusuyla.
Offline   Alıntı ile Cevapla