Tekil Mesaj gösterimi

Alt 15.07.09, 17:15   #3
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Erkek kız ayrımı yapmak bastan sona cahıllık zaten ama malesefkı yaygın tr de..Sonucta x y yı gecelım Allah ne dılerse o olur..Yanı en basta bayanlara tepkı veren(güya cok bilmiş eşleri)Allahın verdıgı karara ıtıraz edıyolar haberlerı yok..Bebegın olusumundakı mucızeden haberlerı bıle yok sanıyolarkı hersey onların elınde..Veren vermesın bakalım kız cocugunu bıle gormelerı mumkunmu..Ama o kadar bılmelerıne gerek yok bayanlara tepkı en kolayı..Ama işte cehalet malesefkı..

Zaten dıger mevzuda bastan sona rezalet..Neymıs babaya ıhtıyac yokmus..Gercı buda yaygınlastıya bazı ulkelerde yasak degıl..Acıktan yapılıyo bızım trdede gızlıden yapılıyo...Gıdıyosunuz drye yasak ama ben ayarlarım muhabbetı yapabılıyolar..Allah yardım etsın ne dıyım rezıllık almıs basını gıdıyo..Sonrada cocuklar bozuk olunca nerde hata yaptık dıye konusurlar...Sımdıde hucre cıkmıs..Teknık meknık severımde bu kadarda degıl yani bazı seylere karısmasın..