Tekil Mesaj gösterimi

Alt 12.04.08, 11:52   #9
deniz_25710
Moderator

deniz_25710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 202
Tesekkür almis 325 -> 219 Konu

Hayatın Anlamı Projesi

Kuraldışı Yayıncılık, 2005, 153 Sayfa
Joe Mathews
"Bir rehber eşliğinde hayatınızın turuna çıkmak üzeresiniz. Bu turda, aslında olmak istediğinizi söylediğiniz kişi olmaya, yaşamınızın gidişatını şeçmeye, sizin için önemli ve değerli olduğunu düşündüğünüz şeylerin peşine düşmeye davet edileceksiniz...."
Hayatın Anlamı Projesi'ni elinize aldığınızda arka kapağında bu cümlelerle karşılacaksınız. Kendi yaşam koçluğunuzu yapabileceğizi farkettiğinizde, beklediğiniz başarıları elde etmenin tek yolunun kendinizden geçtiğini görecekseniz. Joe Mathews'a göre bu iş hiç de sandığınız kadar zor değil.
Kendisini, "Profesyonel bir yönetim ve işletme danışmanıyım. Uzmanlık alanım, insanlara işerini yönetme, maddi başarı elde etme, sağlıklı iş ilişkileri ve özel ilişkiler kurma ve iş hayatıyla özel hayatı dengede tutma konularında yardımcı olmak" sözleriyle tanıtan Joe Mathews, tüm bu bilgilerini Hayatın Anlamı Projesi'nde okuyucularıyla paylaşıyor.
Anı yaşamanın, olayları olduğu gibi kabul etmenin, insanların ve olayların değerini kaşfetmenin önemini vurgulayan Hayatın Anlamı Projesi, sizin mutlu ve başarılı bir hayata sahip olmanız için, adım adım yaşam koçluğunuzu yönetiyor.

İçerikk
* Giriş
* Yaşam Koçunuzla Tanışın
* Birinci Bölüm: Yaşanan Anın Gücü
* İkinci Bölüm: Potansiyelin Gücü
* Üçüncü Bölüm: Şşşşt!, Film Başlıyor
* Dördüncü Bölüm: Filmin Senaristi Kim?
* Beşinci Bölüm: Işık, Kamera, Motor
* Altıncı Bölüm: Amacın Gücü
* Yedinci Bölüm: Amaca İnanmanın Gücü
* Sekizinci Bölüm: Kabullenme ve Teslimiyetin Gücü
* Dokuzuncu Bölüm :Sevgi ve Bağışlamanın Gücü
* Onuncu Bölüm: Şükretmenin Gücü
* On Birinci Bölüm: İmkansızı Başarmak
* On İkinci Bölüm: Gör, Yap, Öğret
* Sonsöz

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..
gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
Offline   Alıntı ile Cevapla