Tekil Mesaj gösterimi

Alt 07.03.08, 22:45   #546
deniz_25710
Moderator

deniz_25710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 202
Tesekkür almis 325 -> 219 Konu

Florida***8217;da sahilde bir başına dolaşan adam, yerde yarısı kuma gömülmüş bir şişe farkeder. Şişeyi alıp açtığında içinden binbir gece masallarından kalma bir cin çıkar ve adama ***8220;Ey yabancı, ben 3 bin yıldır bu şişenin içinde hapistim. Sen beni serbest bıraktın. Benden bir dilek dile, hemen yerine getireyim***8221; der. Adam şöyle bir düşünür, hayatında en çok yapmak istediği şey, Havai adalarına gitmektir ama uçaktan korkar. Cinden Florida ***8211; Havai arasına bir yol yapmasını ister ki, arabasına atlayıp Havai***8217;ye gidebilsin. Cin hemen itiraz ederek ***8220;istediğini yerine getirmek için okyanusu doldurmak gerek. Bu hiç de kolay bir iş değil. Üstelik bu doğanın dengesiyle oynamak anlamına geliyor. Gel sen bu isteğinden vazgeç, başka bir şey dile***8221; diye ricada bulunur. Adam ne yapalım o zaman deyip yeniden düşünmeye başlar. Sonunda cinden kendisine kadınları anlama yeteneği vermesini ister. Kadınlar nelerden hoşlanırlar, nelere gülerler, nelere ağlarlar, davranışlarındaki temel mantık nedir gibi soruların cevaplarını bulmayı umar. Bu isteği duyan cin adamımıza sorar ***8220;sen boşver bu dileği de, Havai***8217;ye yolu dört şeritli mi istersin, yoksa sekiz şeritli mi?***8221;..

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..
gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !
Offline   Alıntı ile Cevapla