Tekil Mesaj gösterimi

Alt 27.09.07, 23:05   #40
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu

cimcime internette gerekli cuzlari buluruz o sorun degil.
düsünce gercekten cok güzel,
katilimin bukadar olmasi bile beni cok sevindirdi.

fikir teski dah aöncelerden gelseydi, son gunler surda bunu bu bir kac güne sIkIstirmak cok zor arkadaslar.
kadir gecesine dair bir gece ayarliyacagiz radyomuzda ilahiler calincak kuran okumak isteyen olursa kurani kerim okur ama bu hatim isini ben derimki, birdahaki seneye birakalim, organizesini kendim üstleniyorum ramazan ayi boyunca her gece radyomuzda kuran okumak isteyenlerden bir kisi bir cuz okusun, geri kalanlar da evlerinde radyo basinda takip ede bilirler, böylelikle kadir gecesinde, okuyan ve takip edenler olark kuran i hatim etmis oluruz ve kadir gecesinde duamizi bile yapariz.
yani burdaki camilerde hocalar okur ve geri kalan kisim takip ediyor yani onu internet uzerinden niye yapamiyalimki?
bu konu hakkinda ben burdaki hocalara danisacagim olurmu olmazmi gerekli bilgileri alacagim tabiki.
bence seneye guzel bir hazirlik olsun, simdiden cuz almak isteyenler varsa alsinlar derim,
ben bu is icin dost arkadasimizi secmistim sitedeki islerle cuz alimlariyla ilgilenir diye kendisiyle daha konusmadim ama o yapar insallah.
ramazan yaklastiginda tüm okumak isteyenlere radyo ya nasil baglanciklarini anlatip ögretecegiz.
Offline   Alıntı ile Cevapla