Tekil Mesaj gösterimi

Alt 27.10.07, 00:15   #26
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
sevgili elisracim o tasin bana imis genel felan degilmis cunku bi tek ben gulmusum bidakine cimcime diye uyarisan sevinirim ...ayrica konun cidiyetine aldimki konu actim geyik olsun mesaj sayim dolsun diye sacma sapan bi konu acmadim gulmek yeri nerdir bunu iyi bilirim cnm ister chata gulerim canim ister burda gulerim gulmek yasaksa engliye bilirsiniz saniye gulmek yasak diye..ve ayrica bu konu ile ilgili gulmedim konu icin alta dusuncem yaziyo zati ben hic bizaman laf olsun diye bisey yazmam yaziyosamda konu ile ilgili dusuncemi yazarim ben guzelce dusuncemi belirdim ve sundan eminimki nico kardesimde benim onunla satasmalarimi cidiye almiyodur ki ben onunla sadce kardesce arakdasca bazen fikirlermiz zitda olsa cvp veriyom ama sundan kendi admima eminimki benim onunla cidi bisey yazmadigimi oda biliyodur..zati benim bu kanlda kimse ile sornum olmaz geyik meyik etmiyom ben herkonuyu cidiye alarak yaziyom ki oyle olmasa okdar insandan tesekur almazdim bu demeki ben kotu bisey etmiyom..neyse umarim anlamisindir ben acik konusurum..

saygilarimla..
Ben Özellikle hangi nick gülmüs zahmettine girmedim.. lafim ortaya idi .. yoksa tabiki sana söyleme cekingenligim yoktur.. uzatmayada gerek yok.. burda siyaset yapacak degilim.. Konuyu nerden nereye cektiniz helal yani.. ben seni anlamiyor gibi bi halde sergilemedim o kadar aciklamaya gerek yoktu...