Tekil Mesaj gösterimi
 Maç Sonu: Karl Heinz Feldkamp
Alt 05.10.07, 17:51   #524
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Maç Sonu: Karl Heinz Feldkamp

Maç Sonu: Karl Heinz Feldkamp

Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp, FC Sion karşısında alınan 5-1'lik skoru hak ettiklerini söyledi.

Feldkamp, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, FC Sion karşısında, ilk maçın ikinci yarısında başladıkları futbolun devamını bu maçta oynadıklarını ifade ederek, ''Bu skoru hak ettik. Korktuğum bir şey vardı, 3. golü bulduktan sonra ileri gidip bir gol yiyebilirdik, arkasından bir tane daha yiyip zora girebilirdik. Bu beni rahatsız etti, ama sonuçta bu yüksek skoru hak ettik. Bu benim için sürpriz olmadı'' diye konuştu.

Rakiplerinin Cenevre'de kendilerine karşı yapabileceklerinin üstünde oynadığını dile getiren Karl Heinz Feldkamp: ''Bu akşam ise normal futbollarını oynadılar. İlk maçta kendilerini aşmalarının sebebi de kısa sürede 2-0 öne geçmeleriydi. O anda büyük moral kazandılar ve maç öyle gelişti. Bugün onlara hiçbir şans tanımadık, daha agresif ve sert karşılık verip, golleri atıp öne geçtik.''

Seyircilerin maçta kendilerini ileriye ittiğinin altını çizen Feldkamp, ''Onlar oyunu hızlandırıyorlar. Aslında bazen kontrol etmeye çalışıyorum, ama böyle bir statta kaynama olunca hızlanmamak zor oluyor. Barış bir ara öyle hızlıydı ki toptan önce o kaleye girdi'' dedi.

Feldkamp, maçları perşembe-pazar oynamanın sıkıntı yaratabileceğini vurgularken, ''Aslında çarşamba-pazar daha uygun. Yarın sakatlıklar veya oyuncuların fizik durumuna göre, pazar günü yapacağımız Kayserispor maçında kadroda değişikliğe gidebilirim'' diye görüş belirtti.

İsmail Bouzid ile hafta boyunca konuştuğunu belirten Alman teknik adam, ''Ona genç bir oyuncu olduğunu, büyük takıma geldiğini, geçtiğimiz haftalarda çok şeyler öğrendiğini söyledim. Şansı da yaver gitti ve bir gol attı. Genç bir oyuncu, büyük bir para da verilmedi kendisine'' ifadesini kullandı.

Maçta, takım olarak çok iyi performans gösterdiklerini belirten Feldkamp, ''Lincoln ve Hakan bu hafta çok iyi çalıştı, ufak tefek sıkıntıları hazmetmek zorunda kaldık, ama takım olarak çok iyi oynadık'' açıklamasını yaptı.

Feldkamp, Lincoln hakkında ise "Benim onu nasıl futbolcu olduğunu bilmem ve onun beni bilmesi önemlidir" dedi.

Karl Heinz Feldkamp "Herşeyi arkada bırakmak için Kayseri maçını geçmemiz lazım. 48 saatlik bir zamanımız var. Yolculuklar olacak. İşimiz kolay değil" dedi.
function stltf(){var str_urlvar adres = new String(escape(document.********.href)) str_url="/mail/mail.asp"; str_url+="?url="+ adres ; window.open(str_url,"Mailx","left=0,top=0,menubar= no,height=400,width=325");}