Tekil Mesaj gösterimi
 Maç Sonu: Adnan Sezgin
Alt 05.10.07, 17:49   #522
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Maç Sonu: Adnan Sezgin

Maç Sonu: Adnan Sezgin

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, FC Sion karşılaşması sonrasında yaptığı açıklamada, ''Seyircimiz, geceye ayrı bir tat kattı. Futbolcuları ve teknik heyetimizi kutluyorum'' dedi.

Sezgin, maç sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, çok güzel bir galibiyet aldıklarını belirterek, ''Seyircimiz, geceye ayrı bir tat kattı. Futbolcuları ve teknik heyetimizi kutluyorum. Zaman zaman çok güzel oynadık. Bu arada, FC Sion kafilesi de herhalde başkanlarının maçtan önce yaptığı açıklamalardan utanmıştır'' diye konuştu.

Adnan Sezgin, taraftarların, takımlarını inanılmaz derecede destek verdiğini vurgulayarak şöyle konuştu:
"Çok centilmence davrandılar. Hatta rakibin attığı golü alkışlayacak kadar centilmendiler. Bizim en önemli özelliğimiz, konukseverliğimizdir. Sahada her türlü mücadeleyi gösteririz, ama saha dışında bizim milletimiz, konuğuna dünyada ender rastlanacak şekilde saygı ve sevgi göstermesini bilir. Taraftarımız bu akşam çok güzel bir tutum sergiledi. Taraftarlarımız, bu tür büyük maçlara alışıktır, ama maalesef maçtan önce FC Sion Kulübü başkanının hoş olmayan açıklamaları oldu. Üzüldük. Üzüntümüz bu maçla bertaraf oldu, sevinçliyiz " dedi.

Bir basın mensubunun, "Galatasaray bu sezon UEFA Kupası'nı kazanır mı?" sorusuna Sezgin, "Bu konuda yorum yapmak için henüz çok erken, ama iyi bir takımımız var. Zaman geçtikçe daha