Konu: Özel - Siir
Tekil Mesaj gösterimi
 ....eğer.....
Alt 11.02.09, 20:12   #1590
masal_1
Site Ondan Sorulur

masal_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 58
Tesekkür almis 175 -> 4.294.967.280 Konu
Standart ....eğer.....

gözlerinden hüzün yağmadan gülenlere imrenmezdim beni hüzne boğan varlığını silebilseydim eğer
yüreğime bu kadar ağır gelmezdi sevdan benim gibi sevebilecek yüreğe sahip olabilseydin eğer
gecelerimi hüzün yerine yıldızlar süslerdi sessizliğin yerine şarkılarını dinleseydim eğer
anneme bu kadar kızmazdım durup dururken ağlamzdım gözyaşlarımı senin sileceğini bilseydim eğer
ayrılık kelimesi bu kadar acıtmazdı yüreğimi beni bırakıp gitmeseydin eğer
resmin yerine açar telefonu senle dertleşirdim benimle kalmayı becerebilseydin eğer
bu kadar korkmazdım hayatla savaşmaktan eskisi gibi şovalyem kalabilseydin eğer
inan inan ki gözyaşlarımı dökmezdim denizlere ağlama melek yüzlüm diyen sen olsaydın eğer
papatyalar nergisler toplardım yine dağların eteklerinden senin kitaplarında kuruyabilselerdi eğer
sevda acı verir diye öğüt vermezdim ibişe aşkın yüreğimi dağlamasaydı eğer
annemin sebepsiz sandığı gözyaşlarıma bi cevap verebilirdim seni unutabilseydim eğer
aklıma her düştüğünde derinden bir ah çekmezdi hayallerimi yıkıp gitmeseydin eğer
seninle gezdiğimiz yerler gidince inceden bi sızı kaplamazdı yüreğimi yanımda olmasanda yüreğinde olduğumu bilseydim eğer
yollar bu kadar uzun gelir miydi hiç o gidişinin bi dönüşü olsaydı eğer
istanbulum bu kadar hasret kokar mıydı o vapur seni alıp götürmeseydi eğer
söyle bu kadar zalim tanır mıydım insanları böyle vefasız olmasaydın eğer
ahh aşkına kurban olduğum yollarına yüreğime sermez miydim geleceğini bilseydim eğer.....
Ya hepsinin gözleri sana görmeden baktı....
Offline   Alıntı ile Cevapla