Tekil Mesaj gösterimi

Alt 18.07.08, 18:54   #26
OSMANLIOGLU
Herkonu.com Fanatik

OSMANLIOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 27
Tesekkür almis 38 -> 29 Konu

Al***305;nt***305;:
gokhankayseri´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ak parti geldi ve ilimiz düzenlemeye girdi... yeni stad yapılıyo hemde bana çok yakın sonra tramvay hattı sonra bolbol fabrika açıldı , gözlerimle şahit oldum bi sürü insana ekmek kapısı oldu

eğer siz bu halde bile halinize şükretmeyip kapatılsın şöle olsun böle olsun diosanız diğer partiler iktidara geldiğinde olacakları düşünmek bile istemiyorum

Yav o fabrikalar nerede açılmış? Özel teşebbüslerle açılan fabrikaların kurdalesini kesmeye başbakan gitti diye onun icraatı mı oluyor. Kapatılan fabrtika sayısı kaç haberin var mı. Bas bas bağırıyor millet battık diye hiç mi görmüyorsun. Trabzon/Arsin de bir organize sanayi sitesi var. Baya büyük bir yer. İçindeki fabrikaların neredeyse %50'si iflas etmiş durumda. Hangi açılan fabrika? Adam elindeki 100,000 YTL ile bile bir yatırım yapamıyor. Trilyonluk yatırımlar bir gecede uçuyor. Hangi fabrika e gözüm. TV kanallarında reklam için çekilen görüntülere bakarak mı konuşuyorsun? İşin içinden geliyorum kimin neye battığını da baya iyi görüyorum. Ama bazılarının ısrarla görmemesini anlamıyorum. 1 haftada 2,5 milyon dolarlık şirketin sıfırı tükketiğine gözlerimle şahit oldum.

Ya güldürüyorsun beni arkadaşım, sevdim seni Baban mı AKP'li yoksa amcalar sana AKP iyidir mi dedi
Bakma öyle hiç üzülmedim,
Nasıl olsa yalandın düşünmedim.
Offline   Alıntı ile Cevapla