Tekil Mesaj gösterimi

Alt 04.09.07, 23:40   #17
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu

Al***305;nt***305;:
Scorpio´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster

ben sana teşekur ettim site nasıl yapılıur çok iyi biliyorum neler yapıldığınıda ama sen bir üye burda forum açtığı zaman bunu bekler sen bir site sahibi olarak hizmete sunuyosun burdaki insanlar zaten senin emeğine saygı gösteriyo bu bi gerçek Skorp
ya benim mesajlarımı silsen de farketmez silmesende sorun teşekur değil sorun insanlarım üyelerin sömürmesi sen uykusuz kaldın ben biliyorum sabahların 5 lerinde uraştın yaptın çalıştın ama bişeyler yapan insanlarda senin benim gibi uraşıyo onlarda uykusuz kalıyo en basidi şiir
şiir atmak için yüz tane şiir atsa tam 2 saatini alıyo yanlış anlmaa ama herkez internet parasını kendi ödüyo site değil
forumumuzda siirmi vardi? fikrami vardi? sarki sözümü vardi?
forumda allah askina bir kac download linkinden baska ne vardi ?
geyik, bi ton oyun vs. bilgi icerikli kac konu actiniz kacina caniniz yandi?
bizim yükledigimiz 750 albüm var o da sadece yeni full albumlerde. bunlari yükleyenler üzülsünki birsey bekledikleri icin yüklemedi onu yükleyenler, bildiginiz gibi tsk buttonumuz yokdu ve konularin hepsi kapaliydi.

eklenen siirler, fikralar, edebi yazilar, ve buna benzer forum disindaki tüm yazilar sarki sözleri, akorlar, bilgiler konular vs. yeni sisteme gecirilicektir.
kimse attigim siriler gitti diye üzülmesin onlarin geri gelmiyecegini kimse söylemedi.
sadece forum silindi okadar.
geri kalan tüm icerikli yazilar yeni sistemde yazarlari ile birlikde yine herkez tarafindan okunabilinicek.

sitenin parasini da site ödemiyo

Konu SkorP tarafından (04.09.07 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir..