Tekil Mesaj gösterimi

Alt 04.09.07, 23:24   #16
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

BEN BURAYA KADAR OKUDUM
mesaj sayiniz yüksek oldumu bisimi oluyor? bu kurali begenmiyenlere soruyorum?
forumda mesaj sayin ha az ha cok ne fark eder?
dahamidegisik davraniyorlar sayin yüksek oldumu? onlar banmi yemiyo kural disimi cika biliyorlar?
olay ney? mesaj sayiniz ha cok ha az nedir bu ya.
Mesaj sayisi yüksek olan kendini biseymi sana bilir?

ÖLE KİMSE BİŞİMİ DEDİ
Birseyler paylasanlar elbetkide tsk bekler ama birseyi tsk almak icinmi paylasiyorsunuz?
BİR İNSANA NE KADAR EMEKLERİ İÇİN SAYGI DUYULURSA DAHA FAZLA SİTEYE İLGİLİ GÖSTERİR

Ben yillardir bu site icin urasiyorum kazancim ne hic tsk bekliyormuyum yok?
sadece sizlerin sitesi yok ki buraya gelen kişilerde bazılarınında var site açmak reklam almaktır kimse babasının hayrına saite açmıyo bu bir gerçektir

Binlerce satir kod yazilcak ne icin tsk bekledigim icinmi? yada isim gücüm yok canim sikiliyormu saniyorsunuz?
bu konuda sana katılıyorum senden bişi istemiştim ama hazır kotlar zaten var sadece eklenti diyebiliriz bunlara

Hayir ben siteye birseyler katmak istedigim icin, elimden geleni yapiyorum tsk bekliyormuyum?? yok
tsk etmeyin demedik tsk buttonunu kullanin forum bosuna cöplüge dönmesin.

ben sana teşekur ettim site nasıl yapılıur çok iyi biliyorum neler yapıldığınıda ama sen bir üye burda forum açtığı zaman bunu bekler sen bir site sahibi olarak hizmete sunuyosun burdaki insanlar zaten senin emeğine saygı gösteriyo bu bi gerçek Skorp
ya benim mesajlarımı silsen de farketmez silmesende sorun teşekur değil sorun insanlarım üyelerin sömürmesi sen uykusuz kaldın ben biliyorum sabahların 5 lerinde uraştın yaptın çalıştın ama bişeyler yapan insanlarda senin benim gibi uraşıyo onlarda uykusuz kalıyo en basidi şiir
şiir atmak için yüz tane şiir atsa tam 2 saatini alıyo yanlış anlmaa ama herkez internet parasını kendi ödüyo site değil