Tekil Mesaj gösterimi

Alt 04.09.07, 22:35   #13
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

ben konuyu okudum eyvallah güzel demişsiniz şiir bölümü açmışsınız fıkra bölümü blah blah blah kimse bunları üretemiyeceği için elbetki biyerlerdenalmak zorunda okumayı seven insanlarda var şimdi site yenilendi hayırlı olsun ama tüm eski üyeler yok oldu bununda site farkında sanırım çünkü kimse baştan başlayım uğraşmaz bu bir gerçektir.ilk başta bir yanlış var sitede kimizi kendi uploadlarımızla uraşıyoruz paylaşmak için kimimiz ordan burdan alıyorum buyrun bakın ki şifresi cithiz.com olan flimler var ne varki her konunun başına okumadan ve indirmeden önce bu konuya cevap yazmadan konuyu göremessiniz olsaydı böle bi sorunolmazdı zatenbu tür olduğunda teşekuru kabul etmiyor teşekur butonu olduğu için bakıyorum herkez müzüklere salldırmış 150 kişi girmiş çekmiş bir kişi ellerine sağlık yazmış peki site yani bunlar sitede düşünülmedimi hiç yeni eve çıktıksayılır bence yeni evin herşeyi eve uygun olmalı mesaj sayısına gelince elbetki teşekur edicek butonla ellerine sağlık kelimesi olmuyacak ha ellerine sağlık ha teşekur etmek ben kendimden pay biçiyorum siteye ilk açıldığında boş olmasın diye 50 flim attım uyumadan hemde ve çekilen sayıya bakın ve yazılana bakın buda bi emekçiniyi hiçe saymaktır teşekurler