Tekil Mesaj gösterimi

Alt 28.09.07, 05:42   #45
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Hmm..aslında skorp haklı..şöylekı az kaldı kadır gecesıne bu gıdısle hatım yetısmez..Okadar ılgı yok..Neden cunku kımse bılmıyo..ınsanlar bılınceye kadar kadir gecesı gelcek..ve yarım kalcak..Düşündümde ıkı gunde bu sayı az cuz okuyan lıstesı yanı....söyle yapılsa yıne başa donersek herkes okusa Kuran-ı Kerim tesbih vs..yıne duası gerekıyosa yaparız sorun degıl..Ama hatım ısı az daha sorumlulk gerektırıyo..Ins..seneye herkonu aılesınınde hatmi serıfı olcaktır..Ve bılıyorumkı onunda hakkını verecektır sıtemız..
Bence herkes hatım dısı okusun..Benım dusuncem bu..Ama yıne herkes kendı bılır tabı...

Ve ayrıca cimcime arkadasım sıze tesekkur edıyorum..Bu guzelım fıkrınızı sıtemızle paylastıgınz ıcın..

Dualarınızda bizide unutmayın...Tesekkurler....
siz bilirsiniz ben zati hatim degil tesbih cekelim selavati serif getirelim ama bu salavati serif bi kac sayi ile degil milyonlari bulsunnnn her salvati seriif efendimize bi gul olsun..dusuncem bu idi eyerki cuz okunmiycaksa herkes yani okumak istiyenler yasini serif okuya bilir bende arapcasida var ki arapca okumasinda az cok okuya biliyom yasini serifi hayirlisi olsun boyle olcagini en azinsan sizin estek verceni bilseydim ramazandan once acardim ama acikcasii pek umudum yoktu yine talep oldu ALLAH razi olsun sizden kardeslerim..sizi cok seviyom yazmiyandanda yazandanda ALLAH razi olsun..insallah seniye olmezde sag kalirsak okuruz ozaman kitabimda olur..

Dost bende sana sonsuz tesekur ediyom duacinim cunku bana en basindan destek verdigin icin hepinizin bu konu icin ozel dua listesi yapcam umarim onu hepimiz okuruz..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla