Tekil Mesaj gösterimi

Alt 01.10.07, 02:23   #72
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

SAHmerdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 117
Tesekkür almis 330 -> 106 Konu

Al***305;nt***305;:
hahuer´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
sevgili arkadaşım.bende yazıların gibi binlerce sayfa yazıyı alır burada yayınlarım.elbette kabul ettiğin,inandığın Dede Ocağı'nı ifade edeceksin.Ben diyorum ki bu kaynaklar,kitap,risale,broşür her ne ise bunun adını yaz diyorum.kalan kitap,falan site vs.vs...kaynağın,alıntının yeri.Benim bilgiye ihtiyacım var.sen kaynağını gizlersen yazmazsan bu suç olur.iktibas yaptığın yani alıntı yaptığın yeri yazmak zorundasın.Ha bu senin için geçerli değil sadece herkes için.baksana yayınladığım yazılara...altına not düşmüşsüm falan site,falan dergi diye.bilisellik bunu emreder.formumuz,konumuz,tartışmamız,panelimiz her ne denir ise kaliteli olur.sevgi ve saygı bendende can kardaş.
bak kardes ben bu yayinlari okuyali ögreneli hani hani oldu cünkü görevim.. babamdan.. ve bunlar covaltildi gidersin bir kitapciya abi bana alevilik ve anadolu veya alevilk kitap verirmisin de adam sana cikarir 30üstünde kitap..yok ben almam alevi kitapi dersen is degisir..

simdi bu site kaynaklarina gelince cogu Babam gibi DEDElerden kaynakdir ve dagitilmisdir.. Gidersin bir dedeye dede anlat de o zaman a-z kadar anlatsin.. diyelim buda olmuyor
hic birsey zorunda deglim ben veya baskasi.. tamam arastirmak istiyorsun arastir güzel kardesim ama kendi cabanla arastiraksin ben senin önüne getirmisim hepsini neye yarar kendin yapki özü olsun.. Ben sana kapilari acdim sende yolu gideceksin dostum.. saygilarimla niyaz ederim..