Tekil Mesaj gösterimi
 baska acidan resimler..
Alt 24.10.07, 17:35   #100
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Standart baska acidan resimler..

İLGİLİ HABERLER
***8226; "8 asker PKK'nın elinde"

***8226; "PKK'nın faaliyetlerini kontrol edemeyiz"

***8226; Terör örgütüne ait silahlar ele geçirildi

***8226; "Silahlı mücadeleden vazgeç"

***8226; Hava trafiği hareketlendi

Tüm Türkiye Haberleri

Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde, terör örgütü PKK'nın 12 askerin şehit olduğu saldırıyı düzenlemeden önce havaya uçurdukları Şeran Köprüsü Doğan Haber Ajansı tarafından görüntülendi.

PKK'lı teröristler, saldırıdan önce Yüksekova ilçesinin sarp ve yüksek kaylıklarla, derin uçurumların yer aldığı Dağlıca bölgesinde bulunan Şaran Köprüsü'nü tahrip gücü yüksek patlayıcılarla havaya uçurdu.

Böylece askeri takviye güçlerinin bölgeye gelmesini engelleyen teröristler, 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğindeki köprünün tahrip edilmesinden yaklaşık yarım saat sonra ağır silahlarla askeri birliğe saldırdı.

"Şeytan Üçgeni"ni andıran ve onlarca metre yüksekliğinde sarp kayalıkların bulunduğu derin vadi içindeki Dağlıca'ya ancak havadan yardım ulaşabildi.

Tonlarca ağırlığındaki köprüye bağlanan mayının fünye kabloları ise hala olay günündeki gibi duruyor.

Bu arada Yüksekova'dan gelin alıp Dağlıca bölgesindeki Yeşiltaş köyüne giderken yola döşenen mayının uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu 17 kişinin yaralandığı minibüsteki kan izleri, olayın vahşetini bir kez daha gözler önüne serdi.

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!

Konu cimcime68 tarafından (24.10.07 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir..
Offline   Alıntı ile Cevapla