Tekil Mesaj gösterimi

Alt 07.12.07, 18:36   #1519
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Kovulabilirim

"Bir gün biz de maç kaybedeceğiz. Eğer derbide yenilirsek yönetim beni gönderebilir. Bugün (dün) onun için idmana çıkmadım, yönetim ile bu konuları görüştüm"

Gönderebilirler

G.Saray Teknik Direktörü Feldkamp, dünkü basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı. Alman hoca şunları söyledi: "F.Bahçe ile oynayacağımız maçın şampiyonluk adına çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Bir gün yenilirsek veya derbiyi kaybedersek yönetim beni gönderebilir. Onun için bugün (dün) antrenmana çıkmadım ve yönetimle bu konularda görüşmelerde bulundum.

Ortada sorun var

Linderoth, Lincoln ve Ayhan'ın Fenerbahçe'ye karşı oynayamayacak olması bir antrenör için kapanması gereken çok büyük bir delik. Defansta forvet kadar alternatifim yok. Cumartesi günü (yarın) Türkiye için süper bir maç olacak. Biraz hava almamız, geniş düşünmemiz gereken bir döneme girdik. Hasan Şaş'ın gitmesi benim işim değil. Ama bana sorarlarsa fikrimi söylerim."

Belki beni kovarlar

"Şampiyonluk için çok önemi yok ama Fener'e karşı oynamak zevktir. Bir gün mutlaka maç kaybedeceğiz, belki o zaman beni yollarlar!".
G.Saray Teknik Direktörü Feldkamp, F.Bahçe derbisinin şampiyonluk adına çok önemli bir maç olmadığını ancak yenilgi halinde belki de gönderilebileceğini söyledi. Önlerinde daha 20 maç bulunduğunu belirten Alman hoca, "Benim için önemli olan, genç takımım zor bir deplasmanda, F.Bahçe karşısında kendini oyun ve hareket olarak nasıl gösterecek? Mağlup olunabilir ama önemli olan bu nasıl olacak" dedi.

EKSİKLER ÖNEMLİ BİR DELİK

Kalli, kendilerinin de bir gün ligde mutlaka yenileceğini hatırlatarak, "Belki bu olduğu zaman beni yollayabilirler, bunu bilmiyorum" ifadesini kullandı. Lincoln, Linderoth ve Ayhan'ın sakatlığının bir antrenör için "kapanması zor bir delik" olduğunu da belirten yaşlı kurt şöyle konuştu: "F.Bahçe'ye karşı oynamaktan her zaman zevk aldım. Türkiye için süper bir maç olacak. 8 yıldır kazanamamak stres yaratır mı, evet!"