Tekil Mesaj gösterimi
 <<Ne Çok Şey Derdin Sen>>
Alt 21.09.07, 20:21   #44
rayiha
Moderator

rayiha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 289
Tesekkür almis 145 -> 36 Konu
Standart <<Ne Çok Şey Derdin Sen>>

Çiçeğim derdin bana;
Sensiz geçen günlerde çiçeğinin boynu büküldü***8230;yüzünü dahi güne$e dönemiyor çiçeğin, sensiz derin bir karanlığa mahkum oldu...
Çiçeğin seni çok özlüyor!

Meleğim derdin bana;
Sensizken meleğinin kanadı kırıldı, uçamıyor artık mutluluktan bulutlara, çünkü acı içinde kalbi kan ağlıyor yokluğunda...
Meleğin seni çok özlüyor!

Cennetim derdin bana;
Sensizken cennetin cehennem ate$lerinde alev alev yanar.. Ruhum can çeki$iyor..
Cennetin seni cok özlüyor!

A$kım derdin bana;
Sensizken a$kın yükseklerden derin karanlıklara dü$üyor***8230;dü$üyor***8230;dü$üyor ve dü$üyor..
A$kın seni çok özlüyor!

Bebeğim derdin bana;
Sensizken bebeğinin gözü hep ya$la dolu..hep yokluğunun sızısı içinde kan ağlıyor..
Bebeğin seni çok özlüyor!

Birtanem derdin bana;
Sensizken birtanen bin parçaya bölündü acıyla doldu..Her rüzgarla parçaları dört bir yana savruldu..
Birtanen seni çok özlüyor!
Hayatım derdin bana, ya$ama sebebimsin derdin;
Sen ya$ama sebebin olan, hayatım diye adlandırdığın ***8222;beni***8220; acıyla boğdun yokluğunda..
Hayatın seni çok özlüyor!

Bilmediğin ise benim gerçekleri biliyor olmamdı, zaten en ağırıda yalan sözlerin oldu.. Ben doğrularını bekledikçe, sen yeni yalanlarınla geldin bana..Beni tekrar tekrar öldürdün.. $imdi ya$ayan ölüden farkım kalmadı, ama yinede ba$ımı dik tutmaya calı$ıyorum. Sen bana o kadar acıyı ya$atmı$ken ben yinede içimdeki sevgimle besleniyorum ve her elim semaya kalkmasında senin için mutluluğun için dua ediyorum..

Ve soruyorum $imdi sana ***8222;beni sevdiğinde mi yalandı..?***8220;
Özledim,çok özledim.. Saf ve temiz duygularla, yalansız ve riyasız sevilmeyi özledim
!