Tekil Mesaj gösterimi

Alt 26.09.07, 18:48   #2
Posthumus
Site Ondan Sorulur
CHAT GÖREVLISI

Posthumus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 102
Tesekkür almis 149 -> 18 Konu

SimariK_Kiz Kardesim Kadar Sevdigim Biri Seni Boyle Oldugunu Hepimiz Biliyoruz. Seni Bu Yuzden Cok Seviyoruz. Sen Kim Ne Derse Desin Yanlis Dusunenler Anlamak Istemeyenlere Kafani Hic Ama Hic Takma. Seni Gercekten Sevenler Sirtindan Vurmayacak Kisiler Bellidir Zaten. Onun Icin Sen Hic Uzme Tatli Canini. Hep Gul Gulucukler Yuzunde Eksik Olmasin Hic Hayatin Boyunca Mutlu Ol. Gulmeyi Cok Sevenler Bi Okadarda Cok Aglarlarmis. Evet Buna Tamamen Katiliyorum Cunku Bende Ayniyim. Insanlara Guvenme Konusunda Cok Cok Haklisin. Eskisi Gibi Degil Artik. Gercekten Dost Bildiklerin Bile Seni Arkandan Vuruyor..

Simarik Nickine Gelince Ne Yalan Soyleyim Bende Bilmiyordum Neden Oyle Bir Nickin Oldugunu Ama Simdi Ogrenmis Oldum. Ask Konusundada Coguna Katiliyorum Bende Ama Daha Cok Gencsin. Daha Neler Neler Gorucen Kimler Cikacak Daha Karsina. Onun Icin Bunuda Sakin Dert Etme.

Hayatinda Yapmak Istediklerinin Hepsini Yaparsin Insallah. Okulunu Bitirir Ehliyetinide Insallah Alirsin Ve Mutlu Bir Yuva Kurarsin Insallah Ilerde Ve Sonrada Keyfine Bakarsin.

Sende Iyi Ki Varsin Bizde Seni Cok Seviyoruz öZnur. Duygulandigimida Itiraf Etmeliyim.