Tekil Mesaj gösterimi

Alt 26.02.08, 10:58   #12
Temur_Melik
Herkonu.com Fanatik

Temur_Melik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 34
Tesekkür almis 21 -> 14 Konu

Al***305;nt***305;:
OsManLii´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
burda kimse kimseyi tanımıyor senin kim olduğun konuşmalarından belli zaten!..Bak sen ben konuyu küçümsemiyorum eğer kalın kafa biraz anlasaydı ülke genelini düşündüğümü anlardın
Ülke genelini düşünüyosun eyvallah. Bunu bu şekilde mi dile getiriyorsun? Dile getirme şekline baktın mı? Kullandığın kelimelerin nereye nasıl gittiğini bilmiyor musun? Kafası çalışan adamsın lafın nasıl söylenmesi gerektiğini anlarsın demi? Söylediğin lafları bir anla o zaman.

Al***305;nt***305;:
OsManLii´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
ben isim kullanmadım koçum yarası olan gocunur bu gibi insan dememden etkileniyorsan ne demek istediğimide anlarsın sanırım
Birincisi ben ****** değilim koç, aslan, **** ***** bunları kendine yakıştırıyorsan benim sorunum değil bu sana iade ettiğim kelimen senin olsun tepetepe kullan. İsim kullanmadım diyorsun ancak yazarının bir ismi var İbrahim Karagül diye (ki adreside var yazının hemen başında) eğer bu gibi adamlar sözün ibrahim karagül adının yanında anılıyorsa demek ki o ve ona benzer isimlerden bahsediyorsun sorumu yineliyorum. Sen İbrahim Karagülü tanıyor musunda öyle bir çıkarımda bulunuyorsan eğer tanıyorsan tanıdığın kişiyi bir tanıt.

Seninle şahsi bir tartışmaya girmeyeceğim ki kalın kafalıyım sen beni anlarsın benden çok daha ince kafalısın ki kalınlık ve incelik kafanın içini dolduran beynin ve bilginin özelliği kemiğin değil. Umarım anlarsın.
Offline   Alıntı ile Cevapla