Tekil Mesaj gösterimi
 Bursaspor'da iç savaş çıktı
Alt 07.09.07, 19:44   #4
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Bursaspor'da iç savaş çıktı

Bursaspor'da iç savaş çıktı

"Haberim olmadan attırılan imzaları medyadan öğreniyorum. Takımla ilgili kararları ben alırım".

Sezona iyi başlayan Bursaspor, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın yönetimi hedef alan açıklamaları ile sarsıldı. Yeşil-beyazlı idarecilerin kendisinin haberi olmadan altyapıdan bazı oyunculara imza attırıp, profesyonel yapmasına tepki gösteren Korkmaz, "Bazı haberleri medyadan öğreniyorum. Bu çok yanlış. Teknik patron benim ve kimin gelip, kimin gideceğine ben karar veririm. Yönetimin işi maddi kaynak sağlamaktır. Bir aileysek bazı şeyleri kendi içimizde konuşup, karara bağlamalıyız. Benim futbol, takım ve kulüp terbiyem bunu gerektiriyor" diye konuştu.

KONGRE KARARI
"İstediğiniz transferler yapıldı mı?" şeklindeki soruya, "Alınabilecek olanları aldık. Yöneticilerin bana söylediği tüm oyuncuları transfer etsek kulüp 100 milyon dolar zarar ederdi" yanıtını veren başarılı teknik adam, sözlerini şöyle sürdürdü: "Süper taraftarımıza teşekkür ederim. Her geçen gün iyiye gidiyoruz." Bu arada başkan Ali Karasu, kulübe siyasetin karıştığını öne sürerek, "Yönetim kurulunda çoğunluk sağlayabilirsem, en kısa sürede olağanüstü genel kurula gideceğim" dedi.