Tekil Mesaj gösterimi
 Büyük Bir ülkeyiz Gücümüzün Farkinda Olalim
Alt 16.10.07, 01:05   #11
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Standart Büyük Bir ülkeyiz Gücümüzün Farkinda Olalim

Org. Yaşar Büyükanıt kampanyanın ikinci gününde de bağışta bulunan vatandaşlarımıza teşekkür etti

16.10.2007 00:09
"Kampanyanın sonuçlarını çok yakından takip ediyorum. Türk halkının kampanyaya desteği olağanüstüdür. Türk halkının Kurtuluş Savaşı'nda gösterdiği mücadele bilinmektedir. Bu ordu milletimin ordusudur, bu asker milletimin Mehmetçiğidir. Dökülen her kan bu vatan içindir.

Üzerinde yaşadığımız bir toprak parçası değil vatandır. Bu vatan üzerinde yaşayanlar ise millettir. Türk Silahlı Kuvvetleri bu vatan için vardır bunun altını çizmek istiyorum.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

Şehitlerimiz için bizlere iki görev düşmektedir. Birincisi onların bize bıraktığı görevi devam ettirmek, ikincisi gazilerimize ve şehit yakınlarımıza sahip çıkmaktır. Bizim şuan da yaptığımız ikinci görevimizdir. Bu kampanya birşey göstermiştir. Milletimiz yüce halkımız çok daha fazla şey yapmak istemektedir. Eminim bu kampanya amacına ulaşacaktır. Bundan hiç şüphem yok. Bu kampanyayı başlatan başta HABERTÜRK kanalı ve yine başta kampanyayı destekleyen Milli Takım sorumlusu Fatih Terim'e ve futbolcularımıza, bu kampanyaya katkı sağlayan tüm vatandaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

Zaman zaman kendimizi güçsüz görme gibi bir hastalığımız var. Türkiye çok güçlü bir ül****r. Hiçbir güç ülkemizi bölemez. Gücümüzün farkında olalım, büyük bir millet, büyük bir devlet olduğumuzu bilelim ve ona göre davranalım.

Yıllarca önce "ordu,millet el ele" kampanyasıyla dünyanın en büyük rehabilitasyon merkezi yapılmıştır. Bu sağlanan destek hem gazilerimiz için hem de şehit aileleri için en iyi şekilde değerlendirilecektir"

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla