Tekil Mesaj gösterimi

Alt 10.05.08, 11:50   #1144
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

UEFA aşkına

Kırmızı-beyazlılar, maçı kazanıp Avrupa'ya açılmak istiyor Uygun, "Takım olarak çok rahatız. 3 puan bizim olur" dedi.

Süper Lig'in flaş takımı Sivasspor deplasmanda G.Birliği ile oynayacağı maçı kazanıp UEFA biletini kapmak istiyor. Kırmızı-beyazlılar kendileri gibi 70 puana sahip Beşiktaş'a göre daha avantajlı. Ligde her iki takım da birbirini 2-1'lik skorla yendiği için ikili averajın değil, genel gol averajının devreye gireceği son hafta maçlarında Yiğidolar'ın, Beşiktaş'a artı 4 gol fazlası var. İki takımın galibiyeti halinde attıkları goller büyük önem kazanacak.

SİVAS GELİR ŞAMPİYONU
Kırmızı-beyazlı takımın teknik direktörü Bülent Uygun, takım olarak rahat olduklarını belirterek, "İyi futbol oynayıp üç puan alacağımıza inanıyorum. Beşiktaş'ın rakibi Vestel Manisaspor ise forması için mücadele edecektir. İşin averaja kalacağını düşünmüyorum. Üç puanı rahat alırız. Takıma güveniyorum" dedi. Öte yandan Sivasspor, Anadolu'nun gelir şampiyonu oldu. Kırmızı-beyazlılar bugüne kadar topladığı 70 puanla kasasına 6 milyon YTL para koydu.