Tekil Mesaj gösterimi
 Avusturyaya kim DUR dicek?
Alt 15.01.08, 15:06   #1
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu
Standart Avusturyaya kim DUR dicek?

Herkeze slmlar,

son günlerde cok cok avrupa medyasi gazeteleri internet siteleri vs. de Türkler ve Müslümanlara resmen saldiriliyor.
Ardindan türkler kavga yaptimi birsey yaptimi kötü duruma düsüyor.
en son dünki Olay bardagi tasirdi, Sagci parti fpö nun milletvekillerinden Susanne Winter, Peygamber efendimize Sübyanci diyor buna kimse dur diyemiyecekmi? Türkleri Müslümanligi kullanrak aavusturya ve almanyada oy alma hesaplari yapiliyor ama sonra herhangi birsey yapildimi yine türkler suclu.
Avusturya Mahkemeleri bu isi eline aliyor 2 yil hapis ile cezalana bilir diyorlar o kadin icin ama hic birsey olmaz bence.
dedigiyle kalir isin icinden siyrilir.
Dündür bir kac haber sitesini takip ediyorum tv leride bu habere kimse yer vermiyor, Türkiede hicmi BIR ADAM yok hop AVUSTURYA diyecek?
Benim ülkemi dinimi Yurtdisinda SAvunmicaklarsa obakanlar o koltukda oturmasinlar.
haberlerde fransiz basbakanini bilmem kimle ne yaptigi, hangi ******at bahcesinde hangi ******in ne yaptigi beni ilgilendirmez.
beni boyle seyler ilgilendirir.
Resmen istedikleri herseyi aleyhimizde atip tutuyorarl biz ise mal mal bakiyoruz yurtdisinda.
cikip cevap veremiyorlarsa insinler beni cikarsinlar ben veririm cevap.

Bu sözler üzerine youtube da tehdit videolari yayinlaniyor böylelikle islam dini yine terör dini gibi gösterilmeye calisliyor .
YETER da birisi ciksin dur desin,
konuyu buraya acmamim sebebi bir sekil bu haberi haber sitelerine televizyonlara ve bakanlara iletmek lazim ama nasil?

Fazla sürmez yakinda müslümanlar türkler ayaga kalkar burada avusturya karisir benden demesi.
Offline   Alıntı ile Cevapla