Tekil Mesaj gösterimi

Alt 01.09.07, 13:46   #3
rayiha
Moderator

rayiha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 289
Tesekkür almis 145 -> 36 Konu

Durma!

SLM yaz... Tanışalım... adımı sor,yaşımı,peki nerde oturuyorum!!... memnun ol tanıştığına... hadi durma... birazda kendinden bahset... dürüstlüğünü açık sözlülüğünü anlat bana....durma aldat beni...samimiyim, içtenim ne kadarda farklı olduğumu söyle şu sanal duyguların içinde... resim mi!! sadece merak demek! tabi bak işte bu benim... çok mu güzelim, demek tatlıyım da... devam et... aldat beni!!üzüldün mü çıkacağım diye..ne zaman mı geleceğim... yarın... demek iple çekeceksin... hadi durma söyle... farklısın de yine, şanslı günüm bugün de bana... aldat beni!! bye...

Durma bak geldim... gülücük at mutluluğunu hissettir... bir gül... kokmuyor dokunamıyorum kadife yapraklarına... ne farkeder değil mi... kırmızı bu da... hadi durma sen... aldat beni... tanıdıkça seviyor musun... birbirimize çok mu benziyoruz... evet... bak seninle herşeyimi ne kadarda umarsız kefilsiz paylaşıyorum... kalbim çoktemiz demek... vakit nasılda geçiyor farkettirmeden... hiç sıkılmıyorum ben de... iyi birisin sen... bende mi!! tşk ederim... yine çıkmalıyım... malum hep kalamıyorum... biliyorsun demek ama bırakmak içinden gelmiyor... hadi görüşürüz tekrar... tamam yarın yine aynı saatlerde... peki bir işin çıkarsa mail yazacaksın bekletmek istemiyorsun... düşüncelisin yine durma aldat beni... hoşçakal..

Demek burdasın... gördüğüme sevindim... benim için işini mi erteledin... hayır bir daha istemem... ben daha mı önemliyim... söyle... aldat beni... bağlanayım zamanla... espirinle güldür... ne kadar delikanlı olduğundan bahset... eskileri benimle paylaşırken hatalarını göster bana... iyi niyetini ben keşfedeyim durma... uzun maillerin gelsin kısa aralıklarla... kendini anlat yaptıklarından bahset... yakın ol... derdimi dinlemek iste her zaman... durma işte... aldat beni... içimi dökeyim bende... koşulsuz inanmanın verdiği saflıkla, kelimelere sığınışındaki gizeme aldanayım... özledin mi ben yokken... sanırım ben de... yine anlatacaklarım birikti... gevezelik ediyorum... kızdın mı... demek dinlemek çok hoşuna gidiyor bir daha dememi istemiyorsun... peki...

Zaman ne de çabuk ilerliyor... konuşalı kaç ay oldu... telimi mi vereyim artık... ama çekiniyorum konuşamam... peki ben isteyene kadar aramak yok msj atacaksın... hem msn de olduğunu bileceğim... hangi şarkı beni sana hatırlattı... evet çok beğendim... evet bugün de yeni resimlerim var... demek çok güzel bir slayt tı senin için... niye mi kızaran yüz gönderdim... çok mu mahçup biriyim sence... çok güzelmişim ama... söyle aldat beni işte... resim yeteneğin yok mu... olmasını çok mu istedin... niye!!.. benim resmimi mi çizecektin... devam et... aldat beni...

duygularını mı anlatacaksın... seviyor musun... nasıl farklı... buluşalım mı... hiç konuşmasam bile yalnızca karşında mı oturayım... söyle yine... aldat beni durma!!
gelemiyorum.şu aralar imkanı yok..darıldın kızdın mı..anlayışlıydın ne oldu... farklıydım zaten beklemek zor mu... istediğin kişiden bile öteydim... bırakacak kadar aptal değildin ya... tamam mı!!... mail yazmışsın yine çok sevindim... ama aralar uzamaya mı başladı ne... artık çok yoğunsun ondandır... nete de gelmiyorsun... akşamları da yorgun olunca mail yazamıyorsun tabi... peki ya çağrı... çok yoğun bir dönem senin için... üzerine düşmeyeyim en iyisi... elektirikler gittikçe aramızdaki elektirikte mi azaldı ne... hala espiri yapabiliyorum... yoksun... ben de yazmıyorum birşeyler... hala umudun var mı..!! belki seninle buluşabilirim... hadi gel durma...

ALDAT BENİ......

alıntı

Konu rayiha tarafından (01.09.07 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir..
Offline   Alıntı ile Cevapla