Tekil Mesaj gösterimi

Alt 31.03.08, 08:30   #8
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

Al***305;nt***305;:
SENA´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster

Ben bu programi yayinlandigi gün izledim ve duyduklarima inanamadim.Bi insan nasil onca izleyicinin önünde böyle laflar sarf edebilir sasiriyorum dogrusu.Ki bu Aysun Kayacinin ilk gafi degil bence!Bol bol pot kiriyor "aptal sarisin" kimliginden kurtulmak adina..
Bilmiyorum belki ben dar acili düsünüyorum ama bir Türk televizyonunda,Türk seyircisinin önünde,Türkiyenin basinda bulunan Partiyede ve onu secen cobanindan doktoruna her statüden Vatandasimada dil uzatmak,onlari assagilamak yapilan büyük bi ayiptir!
Bence kendisi aptal sarisin olmaya devam etsin ona daha cok yakisiyor Eger insanlari assagliyacaksada elini,mini etegini politika üzerinden pirim kazanmaktan ceksin derim ben

+ vergiye göre oy konusuda tam bi sacmalik bence :S

Siz ne düsünüyorsunuz arkadaslar?Aysun Kayaci Pepsi reklaminda kola promili ölcüyor diye sizden daha cok oy kullanmalimi??
Sana katılıyorum.
Bir zamanlar iki kelimeliyi bir araya getirip cümle kuramayan insan tv lerde yorum(!) yapmaya çalışıyorlar.
Çalışıyorlar diyorum çünkü beceremiyorlar.
Kaçak elektrik kullanan insanları, kaçak gecekondu yapanları eleştirevilirsin ama onların arasında yaşayan onlarca yüzler suçsuz insanı aşağılayamazsın.
Bir çoğumuz o gecekondulardan geldik.
Ben bu yorumu yapan ve ona destek çıkan insanların Türk olduğundan şüphe duyarım.