Tekil Mesaj gösterimi
 ;)
Alt 19.10.07, 22:26   #38
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Standart ;)

BÖYLE ZAMANLARDA BİRLEŞMEK GENLERİMİZDE VAR
Fatih Terim büyük milli kampanyayı değerlendirdi

19.10.2007 21:35
Başta ben olmak üzere Türk Milli takımının temsilcileri olan futbolcular, idari heyet olmak üzere şansımız asalmış olsa da ümidimizi kesmiş değiliz.
Hepimizi inanıyoruz ki bu kötü günleri geride bırakacağız. Norveç maçını kazanacağımıza inanıyorum. Halkımızdan özür diliyoruz ama biz halkımızı çok sevindirdik. Yine
bu sevinci yaşatacağımıza inanıyorum. işimiz zor da olsu bunu başarmaya çalışacağız.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk
Burada arkadaşların çoğunun hatta sizin uykusuz olduğunuzu görüyorum. Bu yüzden bu kampanyaya emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü ulusumuzun en duyarlı vatandaşlarına, bu kampanyaya destek
veren kuruluşlara teşekkür ediyorum. Katılımın önemli olduğunu düşünecek olursak ilk sloganımız ortaya çıkıyor. "O şehitlerimizi unutmadık, unutturmadık, unutturmayacağız" mesajının haklı olduğu ortaya çıkmış oldu.

Bu kampanya ile ilgili iki şart ortaya koymuştum. Kampanya gelirlerinin Genelkurmay'a teslimi ve bağışların liste şeklinde verilmesi. Kimin ne verdiğinin belli olmasında yarar var.Bu konuda çok hassas olduğumu söylüyorum. Bu kültürümüzün olduğunu biliyoruz artık. İnsanlar doğru yere gittiğini bildiği herşeyde hiçbir yardımdan kaçınmaz. Ben şahsım adına kendimi bildim bileli böyle bir duruşun içindeyim. Böyle olmaya da devam edeceğim.

Bu kampanyalar devam etmelidir. Bu kampanyanın verdiği mesaj çok önemlidir. Stratejik durum nedeniyle bu mutluluk vermiştir. Bu ülkenin evladıyız olmaya da devam edeceğiz.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN-2

http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla