Tekil Mesaj gösterimi

Alt 21.09.07, 19:52   #11
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
ihtiras_´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Bence hepsi anlatilabilir...

Yalniz benim anlamadigim baska bir sey var;

forumun bu kismina benim actigim "bulunmayacak tek senin benzerindir" baslikli yaziyi gerek gördügünüz icin hikaye kismina tasidiniz...

simdi benim sorum sudur; eger benim buraya aktardigim bir yazi hikaye kapsamina giriyorsa, sizin burada sundugunuz yazi edebiyatin hangi kapsamina giriyor?
yada kisaca , benim sundugum yaziyla sizin sundugunuz yazinin edebi yönden ne gibi farkliliklari var, bana anlatabilirmisiniz?
Merhaba ihtiras arkadasım..hemen izah edelim..Simdi sizin konunuzda bir olay ele alınmıs ve olaydan cıkmadan o konu uzerınde işlenmıs konu..Sonucunda ıse bır butunluk olup sonuca gıdılmıs dımı..Hikaye cok acılmadan konuyu dagıtmadan bır mevzu hakkında bır konuyu ıslemek ve sonuca goturmektır..Aynı sızın yazınızda oldugu gıbı..
Gelelım benım yazdıgım yazıya yazılan yazı hıkayeye gırmez neden? cunku tek bır konu yu ele almamıs..Yanı burada gecen olaylar ayrı yerlerde ve bır konu uzerınde durulmamıs..Yanı uzunca her paragrafta işlenmemıs konu..olaylar olmus ve yazılmıs..Yasanmış bır olay..paragraflar halınde yanı..Hıkaye denmesı ıcın az uzun olması lazım paragraflık hıkaye olmaz bıldıgınız gıbı..Yasanmıs olayların aktarımıdır..Balangıc gelısme sonuc olayı yoktur yanı...Edebiyatı sımdı burada anlatmayalım ıstersenız..
sadece şunu soyleyeyyım burda sıtemızde hangı gorevlı arkadas olursa olsun keyfı konu kapamaz ve konu kapamakda onu mutlu etmez..Sadece sıtenın bellı kuralları vardır oda uyelerın daha nezıh bır ortamda bulunmaları ıcın o kurallar dahılınde hareket edılır..Emın olun bu kurallar gorevlı arkadaslar ıcınde gecerlıdır ..Oyuzden rahat olsun ıcınız.. Sanırım az cok anlattım dimi....

İyi eglenceler....